Wpis z mikrobloga

Kurcze, znów trafiłem na #ogniemimieczem na tvp2. Uwielbiam te dialogi, stroje, wątek miłosny. Marzy mi się przeżyć kilka dni w tamtych czasach. Całe życie wydaje się być takie inne. Każdy musi pracować od małego, żeby naród szedł naprzód. Nie ma korpo, nie ma polityki, nie ma internetu, nie ma zanieczyszczonego powietrza, człowiek żyje w zgodzie z naturą, jeździ konno i ogląda piękne krajobrazy. Facet to był facet a nie jakaś #!$%@? w rurkach. Jak kiedyś będę miliarderem to kupię sobie 1000 ha ziemi z dala od cywilizacji i będę budował osadę z XVII wieku. Ludzie będą rezygnować z dotychczasowego życia, żeby zamieszkać w osadzie i pomagać w budowaniu czegoś pięknego. Będziemy mieli własne sady, hodowle zwierząt, krawców, którzy będą szyć piękne szlacheckie stroje, kowali, poetów itd. Zbuduję świat poprawnych wartości.

Eh, się rozmarzyłem, ale ta wizja jest piękna

  • 9
  • Odpowiedz
@JaDamian: masa ludzi w Polsce kupuje stroje, zbroi się, jedzie na weekend i przez weekend żyje w obozowisku jak ludzie epoki, która odtwarzają - oczywiście to jest miliardowa część tego co Ty chcesz, ale i miliarda nie wymaga ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz