Wpis z mikrobloga

Jesteśmy już po kilkunastu pojedynkach, są już pierwsi faworyci, Jednobrewy i Legol gratuluje awansu już do 3 rundy:)

Powoli zbliżamy się do końca 1 rundy, chociaż niektóre mecze drugiej już zostały rozegrane za co gratuluje zwycięzcom a przegranym polecam się odegrać w dolnej tabelce:)

A teraz spamlista z ostatecznym zawołaniem meczyków które się nie odbyły:

@carving85 vs @Bodzion - Bodzion ze 3h i fajnie by było zamknąć 1 runde, jak się pojawisz w tym czasie napisz coś w komentarzu żeby się umówić z carvingiem na mecz, w przeciwnym razie win dla carvinga i automatycznie @krasecz w 2 rundzie dolnego bracketu:)

@suszonepomidory pisz jak będziesz online, fajnie by było rozegrać ten meczyk:< czekam j.w żeby się umówić na spotkanie. Z góry przepraszamy @womabo za lekkie opóźnienia spowodowane weekendem i wyjazdami:/ Mam nadzieje że nadgonimy dzisiaj reszte, jak się suszone nie pojawi przejdziesz dalej do meczu z przegranym dario vs hidekaze:)

Teraz dolna tabelka: (battle tagi macie w linku http://challonge.com/6h2aknv3 ).

@john-appleseed vs @przwoj

@Nort vs @Doria

@maciej1711 vs @kanapka_z_przeciagiem

Dogadajcie się jakoś ustalcie termin gry, jeżeli ktoś rezygnuje proszę o kontakt na pw albo w komentarzu, coby nie przedłużać. Daję czas do 17:00 dzisiaj na ostatnie ustalenia co do rozgrywania powyższych meczów (rozgrywać się mogą później, ale dzisiaj, brak kontaktu do 17 eliminuje z gry, bo to w sumie już 3 dzień bez kontaktu w przypadku bodziona, a inni wygrani z dolnej tabelki też już trochę czekają z rządzą odegrania się i nie powstrzymujmy ich zapału ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyniki i ustalenia można wklejać teraz pod tym komentarzem albo na pw.

http://challonge.com/6h2aknv3

Poniżej fotka z przed chwili, golem nie zniósł jak lamię i postanowił zająć moje miejsce niczym jarraxus xD ( ͡ ͜ʖ ͡)

#hearthstonewykop #hearthstone
Vadzajna - Jesteśmy już po kilkunastu pojedynkach, są już pierwsi faworyci, Jednobrew...

źródło: comment_5EWMqEzfNMVTsBL9hUhA0UZSvov3MvK5.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@womabo: grasz z przegranym pojedynku ja vs suszonepomidory:) , jeżeli nie będzie go dzisiaj przechodzisz automatycznie do 2 rundy dolnej tabelki. Ale powinien być to się umówimy na spotkanie , albo z nim zależy kto wygra:)
  • Odpowiedz