Wpis z mikrobloga

Co #!$%@??! Enemy Front się kończy po 6h?! A potem się CI dziwi, że im gry nie schodzą. Inna sprawa, że marketing mają totalnie #!$%@?. Wrzucanie filmików z koślawą grafiką jeszcze renderowanymi tak, że wyglądają jak gówno... Szkoda w #!$%@?, bo gra jest na serio bardo dobra. To jeden z najciekawszych FPSów ostatnich miesięcy i kawał dobrego klimatu drugowojennego. Czego szkoda. przede wszystkim tego, że samo powstanie to nawet nie połowa gry. Odwiedzamy Francję, Norwegię itp. Jednak gdy trafiamy do Warszawy klimat totalnego #!$%@? i biegania w ruinach przytłacza a klimat jest perfekcyjny. No i zakończenie gry, kiedy już wiadomo, że jest pozamiatane, kiedy następuje miażdżący atak Niemców, którzy #!$%@?ą Warszawę w gruz, zabijając wszystkich Polaków jak leci, nawet gdy są cywilami i paniczna ucieczka bo już nic nie można zrobić... Mnie ten obraz ruszył. City Interactive idziecie dobrą drogą, ale weźcie się #!$%@? za marketing bo robi go u was jakaś niepełnosprawna umysłowo małpa. Bo to, że ich najlepsza gra jaką kiedykolwiek wypuścili, jest największą klapą finansową to tylko ich wina. Nie #!$%@? piratów, nowych konsol czy co tam jeszcze wymyśli ten ich śmieszny prezesik, ale ich #!$%@? samych. Ja grę kupiłem na alledrogo za 40zł. I za tę cenę jest to pozycja cholernie opłacalna.

#enemyfront
  • 2