Wpis z mikrobloga

Parę spraw bieżących:

-na razie runda idzie bardzo dobrze, większych problemów (nie licząc małego falstartu z powodu zablokowanych PW wielu zawodników) nie było, bardzo dużo zawodników już zgłosiło swoje wyniki. Przypominam, że należy potwierdzać wyniki plusem (choć zdecydowana większość o tym pamięta)

-Paru zawodników źle ustawiło czas: @barti80 , @Jainapl @spinaker - widziałem wasze przypadki. Nie jest to duże naruszenie regulaminu, ale proszę o uczciwość- ustawiamy 15 minut dla zawodnika i 0 dodawanego czasu za ruch.

-wyniki partii proszę dawać w odpowiedzi do wpisu z kojarzeniami- nie zaśmiecajmy tagu, oraz wpisów organizacyjnych, bo szybko zrobi się nieporządek.

-czas na zgłoszenie się do przeciwnika wydłużam do 20 godzin, do tego limit czasu na zgłoszenie się w I rundzie jest przedłużony do godziny 20.

-jeśli jeszcze ktos chce sie umówić na partię, a przeciwnik ma zablokowane PW, proszę go zawołać w komunikacie:

http://www.wykop.pl/wpis/8755742/bardzo-wazny-komunikat-bardzo-prosze-wszystkich-za/

##!$%@?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

-czas na zgłoszenie się do przeciwnika wydłużam do 20 godzin, do tego limit czasu na zgłoszenie się w I rundzie jest przedłużony do godziny 20.


@zly_wieczor: można troszkę jaśniej?
  • Odpowiedz
@prusi: wcześniej napisałem, ze jeśli przeciwnik nie reaguje na wiadomości, to po 18h można dać komentarz ze nie reaguje na próby kontaktu i potraktować to jako własne zwycięstwo przez walkower. Wydluzam ten czas do 20h, a w I rundzie do godziny 20 dzisiaj (łącznie 32h).
  • Odpowiedz
@p__b: chciałbym, żeby też były rundy, ale jeśli będzie dużo głosów przeciwko, to mogę np. Zrobić jedna rundę przez cala sobotę i niedziele, podobnie jak teraz. Mam dodać ankietę w najbliższym kojarzeniu?
  • Odpowiedz