Wpis z mikrobloga

Mirki, dzisiaj zakończyłem kurs na #motocykle (A1) i czeka mnie egzamin na #prawojazdy . Pojawiło się pytanie - gdzie na egzamin? Teorii, placu się nie boje, ale miasta już tak(pierwsza kategoria, brak doświadczenia jako kierowca). Do wyboru mam Katowice/Dąbrowa Górnicza (instruktor poleca mi tego worda)/Częstochowa/ew. okolice.

Co wybrać ?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kiernek: podczas standardowych 2h jazd nie dojechałbym do wordu z kat. a, więc musiałem się uczyć po Bytomiu - tam zlikwidowano możliwość zdawania na a. To trochę komplikuje sytuację.
  • Odpowiedz
@void1984: ja swoją trasę robiłem zwykłym motocyklem przed egzaminem :) i chyba się sprawdziło bo zdałem za 1. Gorzej było tylko przestawiać się z 1200 na 250 :D
  • Odpowiedz
@void1984: Od nowych przepisów trasa nie jest z góry ustalana. (chociaż praktyka mówi co innego)

@kiernek: Dziś dostałem na godzinę GSa. Opanowanie go wykraczało poza moje możliwości, więc przesiadka na 125 nie jest taka zła :-)
  • Odpowiedz
@HamRadioOp: Pamiętam jak działają te we Wrocławiu - trochę działają, a trochę nie - parę razy nie dało się usłyszeć poleceń skrętu, ale znałem trasę i wiedziałem gdzie jechać.
  • Odpowiedz