Wpis z mikrobloga

Uwaga będzie #ogloszenie do wszystkich samorządowców. Dam Wam #dobrarada , szukacie miejsca w swoim mieście gdzie od zawsze jest darmowy parking, bez ostrzeżenia walicie tam parkomat tak aby nie rzucał się w oczy, oczywiście żadnego znaku, ani informacji nie trzeba stawiać, najlepszym sposobem informacji społeczeństwa jest przez pierwszy miesiąc sypać mandatami. Tak zrobiła @hannazdanowska w #lodz

  • 13
  • Odpowiedz
@Przygoda: ale ja bym zapłacił za to parkowanie, nigdy nie unikałem opłat, ale chciałbym wiedzieć, że muszę to zrobić. A w sytuacji w której się znalazłem to chyba zabrakło przyzwoitości po stronie miasta, że wprowadzili opłaty po prostu stawiając parkomat bez żadnej rzucającej się w oczy informacji jak chociażby znak i kasują ludzi zanim on się pojawi. Jak stawiali Parkomaty na Stefanowskiego było wielkie halo, pisali w gazetach, że powiększają strefę
  • Odpowiedz
@Talerzyk: Masz rację, źle Cie zrozumiałem. Równie dobrze można by ustawiać znaki od 10:00 i karać tych którzy postawili tam auto wcześniej. Tam powinien być jakiś okres przejściowy na przyzwyczajenie.
  • Odpowiedz
@hannazdanowska: wierzę Pani, bo byłoby to co najmniej dziwne gdyby parkomaty rozstawiał Prezydent. Jednak przykro mi, że odpowiedzialni za to ludzie, nad którymi sprawuje Pani piecze urządzają samowolkę. Od kiedy stoi tam parkomat nie wiem, na pewno krótko. Specjalnie obejrzałem dzisiaj ten plac, na wjeździe brak informacji, na wyjeździe znak P ale ani słowa o tym, że płatny i kiedy opłaty obowiązują, miejsca parkingowe też nie są oznakowane. Po prostu jedyną
  • Odpowiedz