Wpis z mikrobloga

LeBron zdecydował się testować rynek wolnych agentów. Jest to o tyle ciekawe, że jeśli plotki o powrocie do Cavs mają w sobie coś z prawdy to wywraca to moim zdaniem spekulacje draftowe do góry nogami. Jeśli Cavs zatrudnią LeBrona, to nie zdziwię się jak i tak z jedynką wezmą Embiida, wtedy Bucks biorą Jabariego, a Sixers uciekliby spod topora i dostaliby wymarzonego Wigginsa. Scenariusz idealny. ;) Oczywiście ta wolna agentura to przesada, są dwie opcje - Heat albo Cavs. #nba #koszykowka #lebron #draft #nbadraft
  • 21
@MikoBalagany: 5 minut temu tłumaczyłem to w innym wpisie, ale wyjątkowo powtórzę. LeBron zrezygnował z ostatnich dwóch lat kontraktu z prostego powodu - jeśli chce żeby cała Big Three została w Miami i przy okazji można było do klubu zwabić jakiegoś topowego wolnego agenta, to musi podpisać z Heat nowy niższy kontrakt (a nie kontynuować stary). Także nie ma co się podniecać tą jego "wolną agenturą", na 90% zostanie w Miami.
@MuzG: No dlatego napisałem, Heat albo Cavs, innej opcji i tak nie ma. A to Cavs to nie jest takie kretyńskie wyjście i w 100% bym go nie wykluczał. LeBron w końcu kiedyś będzie chciał udowodnić, że jest coś w stanie wygrać sam a nie z pomocą dwóch koleżków superstarów, nie ma bardziej hollywoodzkiego i medialnego scenariusza, niż jego powrót do Cleveland i odkupowanie grzechów mistrzostwem. ;) Duet z Kyrie może
@MikoBalagany: A to ciekawe, bo u mnie po zaraz po wysłaniu odpowiedzi, Twój pierwotny wpis nie był jeszcze edytowany ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) No ale zrobiliśmy mały offtop od tematu.
@xann: No ale na tym opiera się draftowanie zawodników, to przewidywanie kim dany zawodnik może być. :P Przecież nie piszę, że nim będzie na 100%. Jednak wybierając kogoś w tak mocnym drafcie, zakłądanie, że będzie on dominującym ligę centrem o ile ominą go kontuzje to chyba dość naturalne i zdroworozsądkowe myślenie? Jak by tak nikt nie myślał to by tak wysoko w mockach nie siedział, tu się właśnie rozchodzi o to
@CavsPL: Wątpie, LeBronowi zarzuca się, że nie tworzy historii w stylu Jordana, Kobe'iego, a jakby to wyglądało "Cześć Cavs, zostawiłem was, bo słabo widziałem szanse na pierścień, ale się już nachapałem i ogółem w Heat coś nie gra, to trzeba spróbować z nowym line-up'em", takie skakanie po klubach wydaje się być mało "legendarne" i jeżeli chce zapisać się w historii, powinien zostać w Heat. Jakby poszedł do Cavs, to już nigdy
@EsperaPorMi: #!$%@? o szopenie. Przeciez to jest normalna rzecz zmieniac klub w sporcie. Szukasz najlepszego miejsca. Kobe tez chcial transferu swego czasu. Kazdy moze wybierac klub tylko nie LeBron bo jest najlepszy i niech sie meczy w gorszych warunkach niz cala reszta ligi. Dziecinada, to jest biznes i szukasz najlepszych mozliwosci. Kiedys bylo to heat s teraz moze cos innego. Moim zdaniem w zaden sposob to nie umniejsza jego umiejetnoscia gdyby
@michasik: W Heat ma gorsze warunki? Niech skacze jak atencyjny różowy pasek. Ale masz rację, NBA się trochę pozmieniało, o taki duet jak Malone i Stockton jest obecnie bardzo trudno, chociaż moment......kto wygrał finały? Spurs z Duncanem, Parkerem i Manu...którzy są tam od lat. Ciekawe gdzie LBJ zawiśnie w Hall of Fame, skoro to tylko biznes :)