Wpis z mikrobloga

@niteczkazkoralikiem: musisz zresetowac folder lokalny skype gdzie znajduja sie ustawienia programu

Quit Skype. Hold the Windows key and type r. In the box that comes up type %appdata% . Scroll down to find the \Skype folder and rename it something like \Skype_old. Restart Skype.

Note: Renaming the Skype folder will move IM and call history to the renamed folder. They can be recovered with a few extra steps.
  • Odpowiedz
Aha a patrzylas w ustawieniach w skype? bo zazwyczaj po instalacji trzeba wybrac kamere z listy, moze po updejcie zmienilo na domyslna.
  • Odpowiedz
@v00: Tak ! Nie znajduje żadnej. I teraz próbowałam zadzwonić przez vkontakte i też wideo nie działa. Wiesz może jak kamerkę (w obudowie) przywrócić do życia ? Może coś nadusiłam, przesunęłam źle ? Nie działa od tej aktualizacji, ale nie wiem czemu tez na vk
  • Odpowiedz
@niteczkazkoralikiem: a) jest wylaczona b) nie ma sterownika ale to by bylo dziwne bo skype nie przeinstalowywuje sterow do kamery, kliknij prawym na moj komputer daj wlasciwosci pokaze sie ekran z wlasciwosciami komputera, kliknij menedzer urzadzen i w liscie urzadzen znajdz kamere, daj prawym wlasciwosci i zobacz czy to urzadzenie dziala poprawnie
  • Odpowiedz