Wpis z mikrobloga

Rozmowa z mamą o wyborach

- na kogo będziesz głosować

- #tylkopis

- No ale na kogo?

- no mówię #tylkopis

- No ale na kogo z pisu?

- eee, nie wiem no na pierwszą osobę, nie wiem nawet kto kandyduje..

- ...

- A ty synek na kogo?

- A nie wiem jeszcze, waham się, ale rozważam #knp i @Jacek_Wilk

- Synek a wiesz co ten wariat uważa o gwałtach?

- ... , oj mame, a znasz ty program #knp i #pis?

- Ale słyszałeś co on uważa że kobiety lubią być gwałcone?

#pozamiatane #beton #krul #wyboryeuroparlament2014 #polityka
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LibertyPrime: Nie tyle Korwin, co @Pawel_Kowal, który nawet nie ukrywał się z tym, że przyszedł do programu z konkretnym zleceniem skompromitowania JKM. Winą krula jest to, że się dał wciągnąć w tą nieźle przygotowaną pułapkę.
  • Odpowiedz
@Pawel_Kowal: Bezpośredniego dowodu nie mam - tak samo jak nie ma bezpośredniego dowodu, że Hitler autoryzował Holocaust.

Nie jestem jednak debilem i potrafię wyciągać wnioski z tego co widzę i nie daje mi spokoju jedno pytanie: po jaką cholerę przyszedł pan do "Kropki nad i" z kartką z cytatami z Korwina, które nie miały nic wspólnego z wyborami, ani z UE, ale za to było pewne, że spowodują "święte oburzenie"
  • Odpowiedz
@xvovx: oczywiście ma Pan prawo do własnej oceny, ale uprzejmie informuję, że była to moja własna, prywatna inicjatywa (choć przygotować tę kartkę pomogli mi współpracownicy). Po co ją wziąłem? Żeby pokazać, czym różnią się politycy #polskarazem, posiadającej skądinąd wiele zbieżnych punktów programowych z #knp, od p.JKM. Nie zgodzę się z tezą, że nie ma to nic wspólnego z wyborami. Publiczne wypowiedzi polityka wpływają na
  • Odpowiedz
@Pawel_Kowal:

Ok, wyjaśnienie co do inicjatywy przyjęte.

Ale reszty już tak łatwo nie łyknę. Jeśli faktycznie chciałby Pan pokazać czym się różnią politycy Polski Razem od JKM to dlaczego wyciągnął pan akurat cytat z książki, która nie traktuje o polityce, a co najwyżej o podejściu JKM do spraw (nazwijmy to tak) małżeńskich? Co to miało na celu poza sprowokowaniem przeciwnika i ośmieszeniem go na zasadzie "patrzcie, jakie on kretynizmy wygaduje"?
  • Odpowiedz
@Pawel_Kowal: Paweł wybacz czy nie wybacz, ale Wy śmierdzicie po tym co pokazales. Tak nie rozgrywa sie polityki w sposób ukazany przez Pana osobę.

Jestem zainteresowany czymś, a mianowicie miło sie całowało/usciskało komuszą reke P. Olejnik?

Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@xvovx: Podkreślam - nie wykazywałem wcale różnic między samymi formacjami (powtarzam: #polskarazem i #knp mają dużo zbieżności programowych) ale właśnie różnice między politykami te formacje reprezentującymi. Bo to nie jest tak, że można to rozpatrywać w oderwaniu. Naprawdę uważa Pan, że lekceważenie kobiet nie ma nic wspólnego z polityką? Taki polityk nie będzie traktowany poważnie w PE. A to oznacza, że jego zdanie nie będzie brane
  • Odpowiedz
@Pawel_Kowal:

Proszę Pana, z pełnym szacunkiem, ale to jest bardzo mocna gówno prawda. I już wyjaśniam na czym opieram tą opinię.

Twierdzi Pan, że przytaczając cytaty z książki (i nie tylko) JKM wykazywał Pan różnice między politykami te formacje reprezentującymi. O ile dobrze pamiętam, to liderem Polski Razem jest Jarosław Gowin, racja? To niech teraz Pan mi łaskawie wskaże w której minucie programu z Pana
  • Odpowiedz
@Pawel_Kowal:

W zasadzie to nie musi Pan już mi odpowiadać na pytania zawarte w poprzednim wpisie. Faktom Pan nie zaprzeczy, więc po co się bardziej motać. ;)

Prosiłbym jednak o odpowiedź na inne, znacznie prostsze: "Czy naprawdę było warto?"

Pozdrawiam
  • Odpowiedz