Wpis z mikrobloga

W temacie #chiny #jkm #knp #krol odnośnie wypowiedzi spasionej świni która zaliczyła kilka partii (w tym PiS) a aktualnie siedzi w PO. Jeden z czytelników bloga Adama Machaja zadał pytanie:

Panie Adamie, osiągnąłem już szczyt frustracji jeśli chodzi o Polskich polityków. W końcu mogę zagłosować na Korwina. Chciałbym, aby odniósł się pan do tych, w mojej opinii kłamliwych do bólu słowach, jakie to powiedział Paweł Zalewski o Korwinie: ”Bo konsekwentnie powołuje się na ideologię faszystowską i nieustannie opowiada o „dokonaniach” Hitlera, a za wzór wzrostu gospodarczego stawia Chiny – kraj, w którym 80% osób żyje o misce ryżu dziennie, a dysproporcje w społeczeństwie należą do jednych z największych na świecie.” No na rany Chrystusa – To o Hitlerze potrafi obalić każdy fan Korwina, a czy pomógłby mi pan z obaleniem mitu o ”Chińskiej Misce Ryżu”? Pozdrawiam, Tomasz.


i odpowiedź innego Polaka mieszkającego w Chinach:

Obalam mit. Przy misce ryżu zwykle gapia się w Iphona 5. Zalewski pewnie sam w Chinach był (to nie aż takie koszta) ale musi podtrzymywać propagandowa wersje bo większość ludzi tu nigdy nie przyjedzie i wierzy w tv…


http://raportzpanstwasrodka.blog.onet.pl/2014/05/15/prl-grafiki/

#4konserwy #neuropa #polityka
  • 8
  • Odpowiedz
@AlohaInternet:

1) to nie klamstwo, twiedzi ze powie-sa na to przeslanki - pozatym po co reZym mial by walic do swoich ???

2) obalenie Janukowycza przez majdanowcow, tez bylo nielegazne, takze od tego momentu obowiazuje prawo dzungli, pozatym ukraincy mieli pelne prawo zeby #!$%@? (rosyjskie) wojska separatystow, bo nieamly przynaleznosci do zadnego panstwa oficjalnie, a wynikow referendum nie musial
  • Odpowiedz
@bastek66:

Guardian to ichnia Trybuna Ludu?

Po raz pierwszy od czasów Reagana USA prą do światowego konfliktu. Ukraina, ostatni bufor przed Rosją, jest rozdzierana przez faszystowskie siły wspierane przez USA i UE
  • Odpowiedz