Wpis z mikrobloga

#korwin #knp #jkm Byłem dzisiaj na spotkaniu w Bydgoszczy. Krótka relacja. Ja to pewnie jestem uważany tutaj za jakiegoś mega zwolennika Korwina ale to co zobaczyłem dzisiaj na spotkaniu w Bydgoszczy przerosło trochę moje oczekiwania. W sumie poszedłem raczej obserwować nastawienie ludu do krula bo jego poglądy i obecny wykład na temat upadku cywilizacji znam doskonale więc raczej się tam nudziłem. Jak trzeba było to klaskałem i tyle, bez emocji. Natomiast na twarzach większości ludzi można było wyczuć mega zainteresowania czy czasem wręcz.... no może nie fanatyzm ale coś w tym kierunku. Jeszcze rok temu Korwin był przyjęty bardzo spokojnie a dzisiaj panowała masowa podnieta. Sala na 400 miejsc siedzących plus 50 na scenie. Do tego około 100 osób na schodach i cholera wie ile jeszcze się nie zmieściło. To wszystko przy zerowej reklamie. Przypominam, że rok temu w tym samym mieście było jakieś 100 osób, no może 120. Wzrost jest więc ogromny. Najciekawsze było jednak co innego. W ostatnim czasie rozkręciła się propaganda antykorwin pt. "Kobiety do garów". Rok temu na sali było może 5 dziewczyn. Tym razem jak na spotkanie wyborcze było ich całkiem sporo i to takie 8/10 albo i lepiej, do tego mega pozytywna reakcja na teksty o roli kobiet w społeczeństwie/rodzinie, wszystko to poprzedzone dobrymi wystąpieniami kandydatek z okręgu (przed Korwinem była prezentacja wszystkich 10). Także tego, jak macie znajomych w TVN to zachęcajcie ich tam po cichu do zrobienia kolejnych materiałów oczerniających Korwina o tym jak to On nienawidzi kobiet bo z tego co widzę, to wychodzi to nam na dobre :))
  • 48
  • Odpowiedz
@Velati: Też byłem, rok temu nie poszedł, bo nie chciało mi się słuchać tego samego znów. 2 lata temu spotkanie było w małej restauracyjce na około 25 - 30 osób, a 3 lata temu było może 40, więc wzrost zainteresowanie i poparcia jest ogromny.
  • Odpowiedz
  • 0
@betonkomorkowy: nie nie zgadzam sie z hipoteza, ze kobieta przybiera poglady od mezczyzny przez plemniki. Nie zgadzam sie rowniez z tym, ze JKM zmienil swoje zdanie na temat kobiet.
  • Odpowiedz