Wpis z mikrobloga

I kolejny z okazji rozwiązania kabaretu limo skecz - tym razem najlepiej zaplusowane powiązane ze znaleziska (pomijam filmik o Mojżeszu - również nieśmieszny)

96 - 1 = 95

Kabaret LIMO - zmiana nazwiska

Znów potwierdza się obserwacja - nie wiem, czy to kwestia samego Gizy, czy tego, że sam sobie pisze najlepsze kwestie na otwarcie czy o co chodzi, ale znów - pierwszych pare sekund skeczu zabawne, bo jest sam Giza z dobrze napisanym otwarciem (no dobrze, to może lekka przesada, ale w porównaniu z całością początki są najlepsze), a potem już tylko coraz gorzej od razu po pojawieniu się kolegi - petenta chcącego zmienić nazwisko.

Ciekawe jakie to śmieszne nazwisko przyniósł ze sobą.

...że co? Okej, jeden, dwa żarty będą okej, ale jeżeli nie pojawi się nic innego, to uch. Ciężko.

Festiwal jednolinijkowców (tekst - ocena w skali 1/10, ale taka, jakby się pojawiła jako pierwsza, bo każdemu następnemu żartowi trzeba odjąć 0,5 - 1 punkt za przedłużanie śmiania się z nazwiska Hitler, które niezbyt odbiega poziomem od tego obrazka)

wąsik - 1/10 (o chyba nam się rysuje forma skeczu - żart i śmieszek bym wiedział kiedy się śmiać)

zajęcie czechosłowacji - 1,5/10 (dlaczego on się jeszcze idiotycznie śmieje ze swoich nieśmiesznych żartów, czuje się jak idiota PATRZ TU JEST PUENTA ŻARTU ŚMIEJ SIĘ :D)

tam jest wieszak - -10/10 (facepalm)

telefon goeringa - 1/10

konopnicka - 0/10 (brak kontekstu?)

hai hitler - -100000/10 , a może i nie poziom żenady już osiągnął dno i nie wiem czy cokolwiek jest w stanie uratować ten skecz

rzesza - poza...

nie już nie oceniam, nie mam siły

"Co pan wyprawia panie Giza"

"Wie pan to jest bardzo śmieszne" - 10/10 w końcu autoironia w najlepszym momencie. Mam wrażenie że to właśnie punkt kulminacyjny skeczu - pokazać całą salę wypełnioną januszami rechoczącymi z sitcomu, z 0/10 żartów z Hitlera. Kamera powinna być cały czas skierowana na tą widownię pełną cebuli, bo to jest prawdziwe imperium beki. Ośmieszył wszystkich widzów lejących w majty z tego miernego skeczu i za to naprawdę nie wiem, czy może nie cofnąć przypadkiem licznika spowrotem na pozycję 96.

poza tym punktem nie ma co komentować dalej żarty z hitlera i innych dyktatorów, które już są (a kiedykolwiek były?) nieśmieszne, jak również skopana puenta.

#100polskichkabaretow
g.....i - I kolejny z okazji rozwiązania kabaretu limo skecz - tym razem najlepiej za...
  • Odpowiedz