Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Nie wyrobię z powiadomieniami i wiadomościami prywatnymi, także napiszę tutaj.
Nie nie jestem lewakiem a eks kucem, liberałem. Porzuciłem korwinowskie nonsensy w momencie kiedy kucem zaczęły iść w stronę zamordyzmu.
Nie wiem jakie realia są w Polsce. Od 10 lat mieszkam w Wielkiej Brytanii. A tam o ile nie jesteś pdfem, oprawcą dzieci brytyjczycy mają wywalone w twoją seksualność, czy też jak wyglądasz w co się ubierasz. Przyzwyczaj się do tego, że leniwa Brytyjka na szybkie zakupy do Morrissona wejdzie w piżamie czy szlafroku. W miejscu gdzie pracujesz są geje, czy transy i oni przychodzą do pracy zarobić na życie nikt im przecież nie utrudnia pracy.
Taki Jareczek na wegetacji czuje się wielce pokrzywdzony, że prędzej piekarnia zatrudni kogoś z gejowskim vibem niż Jareczka który wiecznie zadymia w pracy bo i on wydumać się nie da, także pracować nie będzie. A gej konkurent zrobi swoje. O ile wykonujesz swoją robotę Brytyjski pracodawca ma gdzieś co robisz.
Zauważyłem też, że cechą obcokrajowca z Europy wschodniej zwłaszcza tego którego nie zna języka angielskiego jest zrobienie z miejsca pracy kołchozu. Pracowanie, ponad siły, wyrabiając więcej niż założony dzienny plan i w rezultacie po dwóch trzech dniach nie ma roboty bo plam na tydzień zrobiony produkt zalega w magazynie.... I przychodzą ludzie z mojego czy Filipa pokolenia i okazuje się, że my nie chcemy tak zapierdzielać ponad siły. Sami brytyjczycy też nie chcą zapierdzielać tempem Polaków Boomerow, Bułgarów czy Rumunów. Co więcej sporo Polaków moim wieku unika też takich prać ponad siły.
A i przychodzi też nowe pokolenie do pracy do których to właśnie pracodawca chcąc niechcąc musi się dostosować ponieważ brexit też spowodował to, że rynek pracy z Europy wschodniej został zamknięty. Teraz będąc Polakiem mieszkający w Polsce myślący i wyjeździe za pracą na wyspy się przeliczy bo niezbędna jest wiza pracownicza. Dlatego sądzę, że jeśli Filipowi da się możliwość pracy jest szansa, że się odnajdzie w nowej rzeczywistości szybciej niż Jareczek na wegetacji który nigdy nie wyszedł z poza dzielnicy Harlesden... Gdzie Filipek z Londynu zawinal się gdy się dowiedział, że za pokój dzielony w Londynie trzeba zapłacić 800 funtów.
Dziwi mnie też ograniczenie niektórych tagowiczów insynuując we mnie jakieś gejowskie zapędy.
Dla mnie nie ma to żadnego osoba kom jest bliźni. Ktoś mnie poprosi o pomoc wyciągnę rękę nie oczekując nic w zamian.
Mam wrażenie, że niektórzy boją się odmienności bo jeszcze im się poprzestawia w głowach.
Właśnie w Azji południowo-wschodniej Tajlandia, Kambodża Filipiny podchodzą do gejów czy transów normalnie. Nie widzi się w ich zagrożenia, nie ma też problemu z dzietnością w tych krajach. Brat mojej narzeczonej jest gejem z bardzo gejowskim vibem. Ubiera się w stroje syrenki, czy też założy opaskę z kocimi uszami, śpiewa sobie na weselach kobiecym głosem piosenki withney Houston co jest nawet imponujące. I gościu ma dystans do siebie poczucie humoru i nikt nie ma problemu. Lepiej pozwolić takiemu Filipkowi żyć jak chce niż miałby że sobą walczyć. Na koniec zarzucę wam mój stary filmik gdzie między innymi brat gej mojej narzeczonej próbuję sobie śledzia że śmietaną
Taki Luntek czy Gracjan Roztocki wyprzedzali swoje czasy w Polsce też i ich twórczość była nie do zaakceptowania.
Dziś Emo luntek poszedł na grzyby w bory tucholskie czy do babci w blond włosach XD
Ktoś też pytał nie wiem czy dotarło.
Czy Klapek pomógł finansowo Filipowi?
Oczywiście, że nie, to tylko była transakcja rozliczeniową między klapkiem a muminem
Towarzysz_Sobaka - #raportzpanstwasrodka 
Nie wyrobię z powiadomieniami i wiadomościa...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Towarzysz_Sobaka: te wasze pokolenie to nie nadaje się do pracy więc każda robota jest ponad wasze siły xD
Ja w wieku 19 lat zapierda*alem przy zbrojeniu po 12h żeby mieć jakieś pieniądze na wakacje i gówno obchodziło kogokolwiek że za gorąco że wody nie było czy coś xD a wy tacy roszczeniowi że problem w robocie przy układaniu towaru na palecie byście zrobili bo za szybko bo za ciężko
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka:

To, o czym napisałeś, to z pozoru absolutne truizmy, ale jak widać, przekraczają tematycznie możliwości poznawcze niektórych wykopków z tagu.

Tag zmienił się w quasi-prawacki ściek. To nie są już podś#!$%@? z krętaczy i pijaków, a jawny zbiorowy mobbing zagubionego chłopaka, który ewidetnie potrzebuje pomocy i afiliacji w gonitwie za swoim "ja". Niczym nie różnicie się od troglodytów, którzy znęcają się nad słabszą jednostką w szkole, zaczynając dzień od "sportowej przekopanki
  • Odpowiedz
nie jestem psychologiem ale po twoich wpisach dlaczego chcesz pomoc pipiemu jwst ze miales ojca jak ormowiec


@imdb: Zgadłeś jestem dorosłym dzieckiem alkoholika. Z tymże mój ojciec chlał imprezował poza pracą terroryzując całą rodzinę, podcinając też skrzydła mojej mamie. I ojciec pewnego dnia rozbił samochód na drzewie ginac w wypadku samochodowym kiedy miałem 10 la., Mama z życiem ledwo uszła. I co najlepsze odkąd ojciec zmarł nasze życie stalo sie
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: Ściana tekstu o preferencjach seksualnych. Jak to jest mem i najmniej ważne. De facto istotne bo #!$%@? wyłącznie ORMOWCA. Mnie bardziej interesuje czy ktoś kto nigdy realnie nie pracował, nie zna żadnego języka dobrze (nawet ojczystego), był chowany pod kloszem przez upośledzonych zamordystów, żyje w świecie fantazji, ma jakiekolwiek szanse na ułożenie życia.
  • Odpowiedz
Tylko praca to jest zwykły biznes. Jest umowa czyli pracuje się zgodnie z umową i nic mniej ani nic więcej. Jak ktoś chce otrzymać więcej wykonanej pracy to musi więcej zapłacić, tutaj nie ma żadnych sentymentów.


@darth_invader: dokładnie o tym mówię. Rob swoje wedle umowy nie mniej, nie więcej a będzie dobrze. Nie róbmy z pracy kołchozu, przecież ludzie po pracy też chcą żyć sam Korwin o tym mawiał
  • Odpowiedz
Taki Luntek czy Gracjan Roztocki wyprzedzali swoje czasy w Polsce też i ich twórczość była nie do zaakceptowania.


@Towarzysz_Sobaka: cieszymy się, że cały czas tacy odmieńcy są na maginesie. Bolcuj sobie cajmade ile chcesz i wzbogacajcie to wspaniałe społeczeństwo na wyspach.
  • Odpowiedz
bezustanna afirmacja swojej sexualnosci


@stojenalezaco:

Przecież to wykopki pałują Wiplera, przy 24 godzinnym wyszukiwaniu i postowaniu treści związanych z Filipem xDDDD

Pomyliłeś wektor aktywności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
cieszymy się, że cały czas tacy odmieńcy są na maginesie. Bolcuj sobie cajmade ile chcesz i wzbogacajcie to wspaniałe społeczeństwo na wyspach.


@Sikacz: nie rozumiesz mojej tezy. Ten margines zawsze istniał, istnieje, istnieć będzie.
No i co z tego? Świat się zawali? Uciekniesz z Lewackiej Europy do Kambodży wolnościowej a tam jest tego marginesu więcej XD

a wiesz że w 19 wieku #!$%@? 14 godzin siedem dni w tygodniu ? Więc z czym do
  • Odpowiedz
Nie róbmy z pracy kołchozu


@Towarzysz_Sobaka: potem są takie mózgi, które śmieją się z Niemca debila, że ten bierze wózek widłowy do jednego pudła, a potem za kilka lat chodzą zgięci w pół i płaczą, że ich rząd okradł, bo im nie dali renty.
  • Odpowiedz
@wariat-z-choroszczy

To ze gdzies zasuwałeś jak jeleń ponad swoje sily to nie znaczy że ktos ma przeżywać takie samo guano.

To byl twoj wybór, nikt nie jest ci nic winien, a juz na pewno szacunku za to że chcialo ci sie #!$%@?ć. Zarobiłeś, dostałeś kase, jest twoje, nikt ci nie bedzie bił brawo.
  • Odpowiedz