Wpis z mikrobloga

#kononowicz
A któż to komentarz zbyt prawdziwy usunął ? szeryfinka urażony się poczuł? To jeszcze raz.
W internecie nie ma przyjaciół ani kolegów. Użytkownik bezpravkano tak jak każdy inny Wykopek ma prawo przerabiać moje wysrywy. Nie będę z tego powodu piszczał " o jejku jejku " i pisał do moderacji. Mam nadzieję, że zrobiłeś dokładne screeny mizianych komentarzy moich i Bogutka. Zajrzyj tam jeszcze dzisiaj i sprawdź czy ktoś nowy nie zaplusował. Ważne jest żebyś w moim folderze działalności wykopka miał odnotowane kto plusuje moje wysrywy. Wpis Twój dotyczył innej kwestii jednak.Zaśmiecasz ten tag i masz takie prawo, jest wolność słowa. Ale jeśli dodatkowo produkujesz się w wiadomościach prywatnych to nie dziw się, że ludzie Ci ubliżają. Znaleźć w priv wiadomość od takiego zaburzonego natręta jak Ty ,to jak otworzyć drzwi do których ktoś puka i ujrzeć parę jehowców. Pełnia szczęścia.
Ten skasowany przez Ciebie, powyższy wpis zaplusowało dwoje ludzi.Prześwietliłeś już ich? #patostreamy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bellacavem: Ale ja wiem, kto POwiadomił xD I najpierw celowo strącił tego typa pod Twoim wpisem za "Mambo Dżambo", a dopiero potem sam wpis i Ciebie. A co do błazna, od którego mnie wyzywasz, to szybko Ci widzę uszczelki puszczają i ciśnienia nie trzymasz. Ładną robotę Ci dali, aby Czikę prowokować, taki pomoger na posyłki. A ja wiedziałem po 1 komentarzu, jaki mi dałeś po ponad miesiącu nieodzywania się, skąd
  • Odpowiedz
  • 0
@CzikaKiri: nic nie wiesz. Skomentowałem wtedy wpis pyczastego ,który wkleił filmik z jakimś niby - Irlandczykiem w Warszawie. Komentarz mój usunął moderator. I mnie to wkurzyło i napisałem własny wpis z pytaniem czy w moderacji wykopu pracują tacy i tacy skoro nie mogę napisać słowa pewnego. I za ten drugi wpis poszedł ban.
  • Odpowiedz
@bellacavem: Nie wiem, co żeś pisał do Pyczastego. Dałeś wpis, pod nim pojawił się jakiś łebek, który też z zakazanym słowem wyskoczył w komentarzu, chyba nawet powtórzył go po Tobie co do joty. Chłop zmoderowany i zbanowany, chciałem zaraportować Twoj wpis xD i mieć pewny strajk, xD wszedłem w POwiadomienia, wybrałem co trzeba, ale zgłosić nie szło - błąď wyskoczyli, mod zdjął już i Twoj wpis. Ban byli od razu
  • Odpowiedz