Wpis z mikrobloga

@theOstry: właśnie się zastanawiam jaki telefon to uciągnie. Najpierw tagi mi tak działaly, teraz otworzenie wykopu to kilkadziesiąt sekund. I to nie dyskusje, bo od wczoraj.
  • Odpowiedz
@theOstry: podejrzewam, że przerzucają część funkcjonalności z serwerów na przeglądarki, żeby zaoszczędzić na sprzęcie. Co jest dziwne, bo spada liczba użytkowników, więc serwery powinny być mniej obciążone. Chyba, że pozbyli się części komputerów. Mniej prądu zużywają. Tagi to wygląda tak, jakby była pobierana cała lista i dopiero w przeglądarce sortowanie i wyszukiwanie.
  • Odpowiedz
obserwacji dyskusji


@theOstry: @painis_uranus @Rasteris

Obserwowanie dyskusji nie jest przyczyną problemu. Sam problem namierzyliśmy, błędy powoduje jedna z usług, z której korzystamy, zgłosiliśmy już temat dostawcy. Dziękujemy za Waszą czujność :)
  • Odpowiedz
@wykop: te dyskusje to też niedopracowane, mam wykasowane wszystko, a wywala mi co jakiś czas, że lista jest pełna. I jednocześnie nie można było kasować pojedynczych wątków, albo wszystko, albo nic do kasowania.
  • Odpowiedz
@Rasteris: Zebraliśmy Wasze uwagi dotyczące obserwowanych dyskusji. W kolejnych dniach postaramy się wydać poprawki, które zasugerowaliście :)
  • Odpowiedz