Wpis z mikrobloga

Mam takie nocne przemyślenia, że mogę #!$%@?ć na tego człowieka za takie pomysły jak Kredyt 0% czy spowolnienie tematów takich jak atom czy CPK, ale jak sobie pomyślę o tym pisowskim, skorumpowanym, ruskim gównie, które zalewało Polskę przez ostatnie 8 lat, to aż z uśmiechem odpalam sobie nagrania wieczoru wyborczego 15.10.2023 XD Albo wybranie Tuska na premiera po tym teatrzyku Dudy i Morawieckiego, ale chłop miał aurę jak podczas expose zwrócił się do Karakana na "Ty" i powiedział o śp. Lechu, ciary XD

A od tamtego czasu? Odbudowanie pozycji Polski w UE, majsterszyk międzynarodowy Sikorskiego, odblokowanie KPO, rozliczenia złodziejstwa, fachowcy na odpowiednich stanowiskach. No jesteśmy w dobrych rękach, tyle.

#polityka #polska #4konserwy #neuropa
Maurelius - Mam takie nocne przemyślenia, że mogę #!$%@?ć na tego człowieka za takie ...

źródło: ts

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spowolnienie tematów takich jak atom czy CPK


@Maurelius: dziwi mnie Twoja wiara w pisowską propagandę. CPK budowali 8 lat i #!$%@? wybudowali, a atom PiS spowalniał przez pierwszą kadencję ich władzy, przypomnij sobie kto chciał robić referendum żeby #!$%@?ć atom i jacy posłowie pomogli #!$%@?ć lokalizację EJ w Gąskach.
  • Odpowiedz
spowolnienie tematów takich jak atom czy CPK


@Maurelius: Audyt projektu CPK to był świetny pomysł, bo ciężko pracować nad projektem kogoś innego, bez zweryfikowania co i dlaczego już wykonano. Nie ma współpracy ze strony urzędników poprzedniego rządu, więc warto było zrobić taki audyt, bo kontynuując prace można było zrobić błędy i w sumie wyszłoby dłużej. Gorzej, że z przetargu na audyt nic nie wyszło, ale może przynajmniej sami zrobili w
  • Odpowiedz
@Maurelius: no przecież projekt EJ został ze 3 razy potwierdzony że będzie kontynuowany tak jak PiS zaczął, wiec albo nie słuchasz tego co mówi rząd albo czytasz #!$%@? pisowskich trolli. Co do CPK to była konferencja rządu na której przedstawiono plany i będzie kontynuowane z pewnymi zmianami.
  • Odpowiedz
@Maurelius: Ale jak widać po głównej i Twitterze dominują głosy krytyczne. Z kolei pisowcy i ich boty typu Emilia Kamińska czy John Bingham próbują zasiać strach i niepewność wśród zwykłego obywatela publikując tweety, wyglądają na wiarygodne, ale czy są? Nie wiadomo, najpewniej nie. Ja sam nie chce się zamykać w bańce i staram się słuchać argumentów drugiej strony, ale z góry nie chce wierzyć pisowskiej narracji. Niestety, ale sporo ludzi
  • Odpowiedz
kolei pisowcy i ich boty typu Emilia Kamińska czy John Bingham próbują zasiać strach i niepewność wśród zwykłego obywatela publikując tweety, wyglądają na wiarygodne, ale czy są?


@Koziom: no oczywiście że tak jest, rząd potwierdzał wielokrotnie kontynuowanie EJ, tak jak pisowskie harmonogramy przewidują a pisowskie boty #!$%@?ą swoje. No naprawdę czytając TT to można odnieść wrażenie że PiS wybudował EJ i CPK a Niemcy kazali Tuskowi rozbiórkę tych projektów xD
  • Odpowiedz