Wpis z mikrobloga

co to ku*wa jest i jak to wyłączyć? Nie chcę widzieć więcej powiadomień, wystarczą mi obserwowane tagi i odpowiedzi na moje posty.

Ktoś znowu miał jakiś zje*any pomysł żeby jakieś nikomu niepotrzebne gówno wdrożyć?

#wykop #nowywykop
wredny_bombelek - co to ku*wa jest i jak to wyłączyć? Nie chcę widzieć więcej powiado...

źródło: vikop

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wystarczą mi obserwowane tagi i odpowiedzi na moje posty.


@wredny_bombelek: To są odpowiedzi w Twoich wątkach, do których nie zostałeś zawołany oraz wszystkie tematy, które zacząłeś obserwować :-)

to obserwowanie danego wątku powinno być domyślnie wyłączone


@Zgrywajac_twardziela: Jest wyłączone dla tematów, w których się wypowiadasz. Włączyliśmy jedynie w Twoich wątkach :)
  • Odpowiedz
To są odpowiedzi w Twoich wątkach, do których nie zostałeś zawołany oraz wszystkie tematy, które zacząłeś obserwować :-)


@a__s: a czy wpadliście na to że może ja nie chcę oglądać odpowiedzi w moich wątkach do których nie zostałem zawołany? Niektóre osoby nie lubią zbyt dużej ilości powiadomień.

Czy planujecie żeby domyślnie tą opcję wyłączyć albo w profilu dodać opcję żeby to wyłączyć dla własnych dyskusji?
  • Odpowiedz
@a__s: Wiem, chodziło mi o to że wolałbym żeby było wyłączone domyślnie dla moich wątków też(tam gdzie bym potrzebował to bym sobie włączył), fajnie jakby była opcja w profilu która by to zmieniała ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
EDIT: Aaa widzę, że jest taka opcja, to spoko zmiana, jeszcze tylko przywrócenie widocznej listy plusujących, i widok z listą komentarzy o użytkownikach i będę ukontentowany xD
  • Odpowiedz