Wpis z mikrobloga

Zalecamy użycie bazy nikotynowej 100% PG zamiast 50/50 lub 70/30. PG pozwala na całkowite rozpuszczenie nikotyny, dzięki czemu roztwór pozostaje jednolity bez "hot spots". Nikotyna gorzej rozpuszcza się w VG, wymagając dodatkowego mieszania, co zwiększa ryzyko utleniania. Pęcherzyki VG również rozpraszają się dłużej niż PG, co prowadzi do nierównomiernego produktu końcowego. Z bazą 100% PG uzyskasz niezawodną rozpuszczalność i stabilność.

Przepraszam, jeśli tłumaczenie brzmi dziwnie()
A propos, płatności kartą VISA i Mastercard działają już normalnie!

#hiliq #diyeliquid #epapierosy
hiliqsupport - Zalecamy użycie bazy nikotynowej 100% PG zamiast 50/50 lub 70/30. PG p...

źródło: GF4p0dybQAAlK__

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marek-wozniak-750: Imho musi być mało czytelny, dwa miesiące temu dostałem w szklanej butelce normalną nikotynke nie żadne sole bez oznaczeń z kartką że jest to aromatyzer czy coś takiego. Mnie nie interesuje jak oni to szmuglują, wiem co zamawiam i liczy się że nie wydaję 600zł na shoty a 180zł żeby uzyskać litr 9mg
  • Odpowiedz
  • 0
@marek-wozniak-750: Dziękujemy za feedback, bardzo go doceniamy! Ponieważ chcemy uniknąć problemów z wysyłką, etykieta nie może być zbyt oczywista. Naszym priorytetem jest dotarcie produktu do klientów, ale z pewnością rozważymy inne rozwiązania tego problemu.
  • Odpowiedz
@hiliqsupport hej. Chciałbym zamówić od Was bazę nikotynową 200mg/ml podobno nie da się tego zrobić legalnie? Max można tylko 100mg/ml czy to prawda ? Mówię o wysyłce do Polski. Opłaty typu VAT i cło załatwiacie ? Chciałbym zapłacić z góry aby paczka po prostu przyszła do mnie bez większego stresu. Dziękuję za opowiedz. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@halamasala kupujesz stężenie 200mg? Chce kupić 2x 250ml 200mg/ml ale słyszałem że bez jakichs recept nie można tego dostać już nawet zza granicy. Pomogłabys przy jakimś zestawieniu tego ? Dla samego siebie.

Do tej pory kupowałem bazy 1l od znajomego ale od niedawna nie ma totalnie nic bo rzucił mówi 😅.

Miałem 1l 9mg mocy i dolewałem to po prostu do premixa.
  • Odpowiedz
@Dexter__Morgan nie wiem kto co naopowiadał jakiś bzdur że nie można zamawiać, normalnie robisz zamówienie, ustawiasz adres, płacisz i za 2/3 tyg paczka idzie do ciebie. Pod żadnym pozorem tego nie dolewaj tego do premixow bo jeden błąd i sor. Kupujesz sobie jak człowiek gliceryne glikolem, robisz mixa 50:50 dodajesz magiczna zawartość i dopiero się bawisz dalej.
  • Odpowiedz
@halamasala gdzieś czytałem że trzeba mieć receptę czy okazać się czymś przed służbami celnymi jeżeli chodzi o stężenie 200mg:ml.

Oczywiście mogłem coś źle zrozumieć.

Odnośnie paczki mówisz brać w ciemno 200mg, płacić i czekać na pakę, opłaty celne i inne są po ich stronie nie po mojej tak ? Dostałeś jakieś dokumenty gdzie było opisane co kupiłeś czy co jest w paczce dla urzędu celnego ?
  • Odpowiedz
@Dexter__Morgan tak wszystko stoi po ich stronie, dostałem jakaś kartkę ze jest to płyn do aromaty zera czy coś takiego. Oznaczeń na tym nie miałem także kot w worku. Lepiej nie mieszać w zamówieniu albo napisać im żeby markerem zaznaczyli, może to przejdzie xd Co do celniakow to trzeba mieć nie fart bo takich paczek za parę dolców rzadko trzepią, za dużo tego syfu jest a za małe zasoby ludzkie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Dexter__Morgan: Hello, przepraszamy za późną odpowiedź. Dostawa do Polski zajmuje 15-20 dni, ale czasem może być wcześniej, w zależności od procesu odprawy celnej. Zajmiemy się odprawą celną za Ciebie, więc nie musisz składać żadnych dokumentów ani płacić VAT. Paczka zostanie najpierw wysłana przez agenta spedycyjnego, a następnie przekazana DHL. Link do śledzenia będzie aktualizowany w czasie rzeczywistym po dotarciu paczki do Europy. Możemy wysyłać zarówno do osób prywatnych, jak i
  • Odpowiedz