Wpis z mikrobloga

Ja zawsze miałem jakąś blokade do k0biet. Już od najmłodszych lat. W podstawówce to zakazywałem ludziom gadania z l0szkami. Jak ktoś z nimi gadał to się go wyśmiewało i lincz grupowy robiło. W gimnazjum w sumie też tak troche było. Ale niestety w pewnym momencie k0ledzy wybrali c1pki zamaist anona i ja poszedlem w odstawke, bo oni zaczeli przyprowadzac jakies b4by a mnie to stresowalo to sie wycofalem spolecznie, bo wszedzie spermiarze musieli przyprowadzac baby

#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mentalcelism: Ja tak miałem chyba w mechaniźmie obronnym, bo juz od zerówki, jak starzy tylko zobaczylii mnie przy jakiejś dziewczynie, to już całej rodzinie opowiadali, że to moja dziewczyna jest
  • Odpowiedz
@La-Paz: Ej miałem dokładnie tak samo. Moi starzy dokładnie tak samo robili i ja przez to do dzis mam blokade zeby z kobietami sie spotkac xD Wina starych. Pameitam doskonale jak chodzilem do przedszkola i smiali sie ze ja zakochana para niby z kims i mnie do placzu doprowadzali jak ja sie zarzekalem ze zadna zakochana para. Jednak nie wszyscy powinni sie rozmnażać
  • Odpowiedz