Wpis z mikrobloga

Hej mireczki, byłem na wakacjach na Sycylii i jakieś #!$%@? włamały nam się do bagażnika kradnąc walizkę z ciuchami, ale pal licho z nimi bo w walizce był też switch moich dzieci, od razu zmieniłem passy do konta, ale czy mogę zrobić coś więcej? Nie da się zbrickowac jakoś urządzenia chyba nie? Czy jak zmieniłem hasło to dalej będą mieli dostęp do moich gier etc?
I pytanie numer dwa, jak kupię im nowego switcha to mogę swobodnie logować się na swoim koncie? Nie ryzykuje, że ktoś mi będzie się ciągle logował za mnie? Jak to działa na nintendo?

#switch #nintendo #nintendoswitch #switch
Volter - Hej mireczki, byłem na wakacjach na Sycylii i jakieś #!$%@? włamały nam się ...

źródło: temp_file7909476247099705053

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Volter: nie wiem ale się wypowiem. Nintendo może zablokować konsole zdalnie. Więc jeśli byś był uparty, miał numer seryjny konsolii i może jakąś notatkę policji o kradzieży to by dało radę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@adrwas mam pudełko z SN i protokół policji, tak właśnie myślę żeby napisać jakiegoś maila czy ticketa do jich, na stronie nie mogę nic znaleźć
  • Odpowiedz
@Volter trochę z innej beczki obserwując tag switch xD. Też lecę na Sycylię w tym roku. Plus taki że do wuja i cioci do domu a nie hotel. Destynacja Licata. Jak cenowo wygląda obecnie Sycylia jeśli chodzi o sklepy bo ostatnio byłem w 2017 to jeszcze z rodzicami a teraz z dziećmi już swoimi. Patrząc na to jak kradną to zdaje się że ubóstwo ludzi tam nadal trzyma się na tym
  • Odpowiedz