Wpis z mikrobloga

@ArmageddonPrzeciwBladziom: Też tak miałem za młodego. Wyglądałem jak Oski i nie mogłem nikogo na chatę przyprowadzić. Rozumiem ból, ale kiedys się ułoży, zobaczysz ;)
Wygląd za kilka lat przestanie interesować niewiasty, a zaczną patrzeć na to co masz w serduszku i przede wszystkim w portfelu. Bądź cierpliwy, a nawet jak masz twarz ziemniaka i do tej pory nie ześwirujesz i będziesz toczył w miarę normalne życie, to się od pięknych
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom: Jeden będzie miał 25 lat i uzna się za starego, inny zacznie od zera w wieku 35 lat i jeszcze zdąży sobie jakoś to życie popchnąć dalej ;)
Wiem, łatwo się gada z przed kompa, ciężej zrobić, ale życie bywa czasami przewrotne.
@Polishdoomer02 żadne bzdety. Młode, głupie Julki zalewają formy z Oskimi, aby po kilku latach tych wybrakowanych Oskich #!$%@?ć z chałupy i poszukać "normalnego faceta". Wiadomo -
  • Odpowiedz
@Polishdoomer02: To nie próbuj. Jak Cię #!$%@?, to będziesz wiedział. Ja lata już nikogo nie mam i się z tym pogodziłem. Klacze takie są, że wyczują nabuzowane jądra i gościa który nie moczył od dawna, słabe to :P
#!$%@? jajca i sama się nadzieje jakaś, a najlepiej znajdź sobie ziomka z którym się rozumiesz i z nim zamieszkaj(bez pedalskich ciągot, bo będzie gorzej, niż z jakąś wariatką) . Podziękujesz za
  • Odpowiedz
@PrawdziwyEuropejczyk: Długo już minęło, więc nie sądzę. I pie...lisz od rzeczy - co miałoby mi dać zamieszkanie z ziomkiem? No mam niby jednego z którym czasami piję, ale w jaki sposób miałoby mi to pomóc? Pomijając fakt że by raczej nie chciał + najprędzej uznałby to za jakieś gejowskie zapędy właśnie wspomniane.
  • Odpowiedz