Wpis z mikrobloga

  • 38
@zanka654 a co jest złego w piwie bez alkoholu z probiotykami i kofeiną? Napój pro zdrowotny jak każdy inny. W amolu jest 80% etanolu i jakoś nic na ten temat nie napisałeś a też jest w aptece.
  • Odpowiedz
  • 0
@Alakecz: @open_or_die
Mnie oburza, bo to miejsce jest placówką ochrony zdrowia. Jak idziecie do lekarza to też kupujecie sobie piwko bezalkoholowe? Albo po oddaniu krwi kupujecie w laboratorium energetyka z toną cukru lub rakotwórczym słodzikiem?
Pamiętam czasy jak w aptece pracowali farmaceuci do których chodziło się po poradę, a nie kupować piwo w puszce..
  • Odpowiedz
  • 0
@open_or_die: kiepskie porównanie. Jak ktoś chce być koneserem denaturatu to wystarczy że pójdzie do budowlanego, to co, trzeba zakazać go sprzedać w budowlanym sklepie bo ludzie to idioci?
  • Odpowiedz
  • 0
@open_or_die Tylko, że ja nie chcę tam kupować piwa, tylko by apteka pełniła swoją funkcję ochrony zdrowia. Liczę, że jak idę po poradę do farmaceuty to doradzi mi kupno dobrego elektrolitu, bez zbędnych dodatków, a nie izotoniku z toną cukru o nazwie piwo bezalkoholowe bo teraz każą im to sprzedawać i mają na tym najlepszy procent.
Po prostu mam inne oczekiwania, ale co kto woli, w jak widać wykopki wola piwo
  • Odpowiedz