Wpis z mikrobloga

@B1ES

#raportzpanstwasrodka Ufff wszystko w porządku, niepotrzebnie się unieśliśmy na tagu, Hanys już wszystko wyjaśnił, on kocha dzieci ;)

Ufff, ulżyło mi bo już się bałem, że ma dziwne zapędy a on tylko kocha dzieci.

Ten człowiek jest odklejony i to bardzo. Najgorsze, że on nie widzi w swoim zachowaniu nic złego 😱
  • Odpowiedz
  • 17
@B1ES: to pewnie jeden z powodów przez który zbliżył się z Tymochowiczem.

"Jest i kolejna azjatycka sensacja. Znany doradca zapewnia nas, że. ostatnio adoptował dwie dziewczynki. - Są Kambodżankami. Jedna dziewczynka ma na imię Arelai i ma sześć lat, a druga Alai i ma 13 lat. Poznałem matkę tych dzieci. Chciała je sprzedać, oddać, bo nie ma za co żyć. Powiedziałem jej, że ja je adoptuję - wyznaje nam Piotr
  • Odpowiedz
@B1ES tsoooooooooooo, co za zwyrol. Słyszałem o dziwnych akcjach w tamtych czesciach swiata, gdzie to tate bywa pierwszym “mezczyzna” w zyciu corki, ale ten ancymonek wlasnie sie skreslil z YT.
  • Odpowiedz
  • 7
@chosneck: Ten tag i specyficzna atmosfera nie jest bezpodstawna. Tam już nawet w tym roku był jeden pedofil recydywista, poszukiwany listami gończymi. Palmowy Intruz pojawiał się u łysego, robili lajty i konkursy, mieszkał u spoconego.
A okazało się, że ucieka przed listami gończymi. Oczywiście wszystkie filmy z nim łysy natychmiast pokasował i nic się nie stało jak zawsze. To tylko jeden z nich z tego roku. Jak wybuchła afera to
  • Odpowiedz