Wpis z mikrobloga

#frajerzyzmlm

W związku aferą pozwową Sebcelową przypomniał mi się nalot GCciarzy na telgramie poświęconym osobom poszkodowanym przez tę firmę. Link do grupy był pod filmikiem tej blondyny i brunetki, na pewno kojarzycie. To co się tam działo to szkoda strzępić ryja, w tej śmietance towarzyskiej pojawił się koprofil z zamiłowaniem do męsko -męskiej miłości, ostry odklejeniec Adi, który był jechany dosłownie przez wszystkich, swój udział mieli też Eaconom'owcy. No i pewnego pięknego dnia spokój grupy został zburzony przez zorganizowaną akcję GC'owców z troglodytą i jego tymczasową kochanką, karyną od mustanga i Miernatem na czele. Hurr durr, namierzamy was wszystkich po IP, ojj piękne dowody tu mamy, prawnik już szykuje pozwy, zesracie się przez szkalowanie GC.

XD

W międzyczasie ten od licówek zaczął wrzucać screeny z prywatnej korespondencji z byłą uczestniczką GC, pokazując tam naprawdę intymne sprawy, które stawiały ją w niekorzystnym świetle.

Jak szybko wpadli i zrobili raban, tak szybko uciekli. Historia raczej bez pointy, ot zebrało mi się na wspominki, może ktoś z Was też to pamięta.

To są zwyczajnie źli i wyrachowani ludzie.

(,)
  • 2
  • Odpowiedz
@Technick20: Dziś na Warszawie normalnie jedną z ulic szedł sobie wspomniany Czaruś od licówek.
I przypomniała mi się tamta akcja z nalotem na grupę oszukanych przez GC, jak tylko go zobaczyłem
  • Odpowiedz