Wpis z mikrobloga

Kumpel pożyczył mi lustrzankę żebym sobie zobaczył czy telefon mi wystarczy czy jednak zrobię z tego jakiś użytek. No i mam problem, bo jak z windowsem łączy się bez problemu, tak z macbookiem w ogóle (m2 air). Coś jakoś to da się naprawić zrobić? Niestety Windows jest na stacjonarce więc nie zabiorę ze sobą w plener xD
Aparat to canon eos 1200d, laptop MacBook Air m2.
#apple #lustrzanka #aparat #fotografia #pytanie
  • 8
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: nie wiem jak Canon ale Sony nie ma żadnych problemów z macbookiem, iPadem czy iphone. W Sony możesz wymusić żeby łączył się w trybie external storage chociaż nie jest to potrzebne w zasadzie. Może Canon ma też coś takiego w menu
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: nie sądzę żeby to nie działało bo MacBooki czy iPady są popularne wśród fotografów. Może faktycznie coś dziwnego jest w ustawieniach danego aparatu w kontekście łączenia z innymi urządzeniami
  • Odpowiedz
@cohontes: tylko usb to ma. Stary sprzęt niestety. Nie pokazuje żeby były jakieś sterowniki, aczkolwiek aparat się łączy bo jak włączę EOS Utility i podłączę aparat to wyskakuje tylko, ze nie rozpoznano aparatu i się program wyłącza, na jego starszej wersji tylko forsuje żeby zaktualizować do najnowszej. Także został mi chyba tylko czytnik kart SD...
  • Odpowiedz