Wpis z mikrobloga

Ale czy on powiedział, że nie można miec dobrego dnia na Sri Lance, czy próbował mnie oscamować, że inaczej niż tuktukiem nie pojadę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie to że są tam scamerzy, słyszałam od Was + wcześniej naczytałam się w artykułach.
#babanasrilance
By jeździć po Sri Lance trzeba wynająć auto/motor, lub jeździć z uberem.
Ogólnie komunikacja międzymiastowa jest tutaj zwalona i nie chce mi się marnować czasu na 14 przesiadek xD

Każdy taksówkarz stara się Ciebie złapać jako Twojego prywatnego szofera. Dodaje numer - "w razie czego", a potem kontaktuje się z Tobą by podpytać czy nie potrzebujesz czegoś xd
Czasem, na dłuższe trasy - warto zapisać kontakt do kogoś bo Uber zabiera prowizję. Można dzięki temu pojechać za kilka tysięcy Rupii taniej.

Z Elle kieruję się dzisiaj do Nuwara Eliya. I zapytałam gościa co mnie tak kusił oprowadzaniem po Elle i chciał 50% więcej niż "standard" xD
#wakacje #srilanka
Wrrronika - Ale czy on powiedział, że nie można miec dobrego dnia na Sri Lance, czy p...

źródło: 1000029403

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@Wrrronika: wczoraj bawiłam się z localsami. To masażysta u którego byłam. Wypiłam w jego rodzinnym domu herbatę z jego żoną, siostrą i kuzynem - a potem poszliśmy sobie do baru/klubu potanczyć xD

W Elle nie mają wstępu do przybytków chyba, że przyjdą z kimś białym.
Wrrronika - @Wrrronika: wczoraj bawiłam się z localsami. To masażysta u którego byłam...

źródło: 1000029409

Pobierz
  • Odpowiedz