Wpis z mikrobloga

#frajerzyzmlm
Wielopoziomowe Mirasy, czytając tag od kilku tygodni naszła mnie myśl - jak zrobić własny system MLM i zarabiać na frajerach? Jestem zupełnie zielony w temacie, ale mam dostęp do dużej ilości potencjalnych ofiar. Są to jednak biedni i głupi ludzie, więc celuję raczej w ilość, a nie duży koszt dołączenia.
Biorę po 5 zł od każdego i słucham Państwa
  • 11
  • Odpowiedz
@odysjestem: to indie, bangladesz, pakistan i pakiety na imigracyjne do Europy, pakiet mini tylko pocztówka z warszawy, pakiet plus - pakiet pocztówek z 5 największych miast Polski, pakiet extra - kolekcjonerski polski paszport na zmyślone dane, pakiet elit - kolekcjonerski akt notarialny własność pałacu kultury i nauki oraz komplet pozostałych kolekcjonerskich dokumentów typu prawo jazdy na wszystkie kategorie itp
  • Odpowiedz
  • 0
@29Promises: Twoja etyka nijak się ma do mojego pomysłu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@paciu47 Si, o takiego typu rynku myślę. Pomysł niezły, ale produkt trochę wątpliwy - jak ktoś nie umie nawet po angielsku się wysłowić, to raczej nie myśli o jakiejś imigracji do Polski.
  • Odpowiedz
@odysjestem: no to jak ilosc, to reaktywacja starej piramidy z listą numerów kont. bodajże 12 numerów kont, wysyłasz x na 1 konto, usuwasz z listy ten numer konta na który wysłałeś x, a na końcu listy dopisujesz swój numer konta.
Kiedyś multum ludzi tym spamowało. Nigdzie nie widzę na szybko opisu tego jak to "miało działać" wiec to skrócony opis z pamięci.
  • Odpowiedz
  • 0
@yazir: ale ja od początku myślę o skalowaniu tematu na tysiące uczestników. Jak się zrobi z tego kilkanaście koła na miesiąc, to najłatwiej będzie aresztować białasa ku uciesze gawiedzi
  • Odpowiedz
@odysjestem: jak się boisz to już przegrałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zobacz milionerzy z igeniusa nawet pitow nie rozliczają przy milionach miesięcznie. A Ty boisz się marnych kilkunastu tysięcy
  • Odpowiedz