Wpis z mikrobloga

Słuchaj Wojtek stary ja wiem stary że budowaleś struktury Fame kiedy ja ganiałem klauna z Koszalina i FAME to w 90 procentach Twój wysiłek ale nie możesz być nade mną kumasz? Musze Ci troche podciąć skrzydła stary w strukturach firmy bo to taka nasza przyjacielska rywalizacja kumasz? Byku jesteśmy dobrymi ziomami masa wspomnień stary! *Źółwik* No no a teraz bierz tą walke z Xayoo o część Twoich udziałów stary w Fame stary chyba nie dygasz co? Ja go przecież pokonałem ciężki trening dieta stary. Na czysto go pokonałem ja nic nie biore stary *żółwik*

#famemma #boxdel
Moneta5zl - Słuchaj Wojtek stary ja wiem stary że budowaleś struktury Fame kiedy ja g...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • 1
@Moneta5zl zgadzam się z tym co piszesz. Najbardziej #!$%@? mnie to jak Gola mówił,że boxdel to w #!$%@? ma udziały,tylko chodziło mu o rozgłos bo chciał tylko na projektach być. A dzisiaj mówi że jest "haslerem" stary.. multimilionerem. Szkoda że z przypadku. Tylko chce golasa podkopać. Zawistny i skuururwialy czlowiek. Ćpanie go #!$%@?ło i mam taką nadzieję że doprowadzi go do końca kariery. Mierzy ludzi swoją miarą,chociażby kasjo mówiąc,ze ROB SOBIE
  • Odpowiedz