Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka https://www.youtube.com/watch?v=I4v1IwImeWk
@bartekradek coza typ.... brak mi słow
-Filip zrzucił mu zbiórkę na Pomagamy.pl
Zbiórka spadła tipply odpalone...
- Filip czuje się niekomfortowo z faktem iż bez jego zgody za plecami Filipa organizowana jest jakaś zbiórka
- W rozmowie z Filipem typ daje mu do zrozumienia, że jest ryzyko, że może go oszukać, przyznaje otwarcie, że nie może za siebie ręczyć zero wiarygodności.
Mimo to jest pierwszy do rozporządzaniem cudzych potencjalnych pieniędzy jak się przypadkiem ojoj nie uda to kasa pójdzie "na cele charytatywne".
Nawet gdyby Filip dostał kase to jest ryzyko, że Mumin mu ją zabierze.
Czy tak trudno jest zrozumieć, że Filip nie chce twojej pomocy i nie życzy sobie abyś wycierał sobie mordę jego niedolą pod płaszczykiem pomocy?
Towarzysz_Sobaka - #raportzpanstwasrodka  https://www.youtube.com/watch?v=I4v1IwImeWk...

źródło: photo_2024-07-12_20-01-36

Pobierz
Towarzysz_Sobaka - #raportzpanstwasrodka  https://www.youtube.com/watch?v=I4v1IwImeWk...
  • 23
  • Odpowiedz
  • 22
@Towarzysz_Sobaka: W pierwszych chwilach gość emanuje toksyczną energią. To jakiś zaburzony odklejeniec z misją.
Filip co jak co ale tipply ma ustawione, potrafi podać numer konta i nie potrzebny mu podejrzany przygłup pośrednik w żebraniu.
  • Odpowiedz
  • 4
@Towarzysz_Sobaka: jeden wart drugiego, @bartekradek wie ze filip nie poleci do europy jesli kwota zostanie uzbierana, a filjp z checia przytuliby kase za nic. dzis na livie predator mowil ze filip chce z nim liva zrobic, koles nie ma wstydu, a ty przestan go bronic
  • Odpowiedz
@Sefton: Bo nie miałem kontaktu. Napisałem do niego na IG po tym jak pomagam.pl zdjął zbiórkę. Nie odpisał mi nic. Dopiero zacząłem z nim rozmowę jak pojawił się na LIVE co jest na video dostępnym na YT. Filip przekazał screena rozmowy która odbyła się po dzisiejszym livie towarzyszowi sobakowi. Widać na screenie ewidentnie jakie są moje intencje. Zbieram na powrót Filipa do Europy. Jak umiesz czytać to tam jest napisane:
bartekradek - @Sefton: Bo nie miałem kontaktu. Napisałem do niego na IG po tym jak po...

źródło: Screenshot_20240713_000232_Instagram

Pobierz
  • Odpowiedz
Napisał mi "OK" więc akceptuje warunki.


@bartekradek: OK znaczy, że rozumie a nie akceptuje. Ale nie martw się, nie takich jak ty wsadzali do więzienia. Leć szmato do Kambodży
  • Odpowiedz
@bartekradek: Przeszło ci przez głowę najpierw porozmawianie z Filipem i spytanie się dokładnie, z czym ma problem, a finalnie czy chce twoją pomoc? Dopiero potem podjąć jakiekolwiek kroki w porozumieniu z tym człowiekiem. Nie powinno się robić takich rzeczy bez zgody osoby, do której ma trafić pomoc...

Już było naprawdę wiele przypadków, gdzie były zbierane pieniądze na leczenie kogoś, a pieniądze magicznie zniknęły. Nie dziw się, że ludzie tak na
  • Odpowiedz
Bo nie miałem kontaktu. Napisałem do niego na IG po tym jak pomagam.pl zdjął zbiórkę. Nie odpisał mi nic. Dopiero zacząłem z nim rozmowę jak pojawił się na LIVE co jest na video dostępnym na YT. Filip przekazał screena rozmowy która odbyła się po dzisiejszym livie towarzyszowi sobakowi. Widać na screenie ewidentnie jakie są moje intencje. Zbieram na powrót Filipa do Europy. Jak umiesz czytać to tam jest napisane: Zbiórka będzie mu
  • Odpowiedz