Wpis z mikrobloga

Wykopek w TV, tym razem Finał!

Razem z kumplami udało nam się dostać do finału Mecz- - Teleturniej Piłkarski.
Więc już dzisiaj o 20:35 na TVP1 będzie można oglądać nas walczących o nagrody, blichtr i satysfakcję. Pytania dotyczyć będą historii Mistrzostw Europy, więc jak ktoś się interesuje kopaną, to jak znalazł!

Wrzucam ten tag 1z10, bo kiedyś Was mocno zainteresował mój wpis z nim związany, więc mogę się z tym jakoś kojarzyć xD
#chwalesie #telewizja #pokazmorde #1z10 #teleturniej #mecz #pilkanozna
  • 5
  • Odpowiedz
@Boski_Emil: ogladalem Was ostatnio :) Sama formula teleturnieju mi jakos specjalnie nie przypadla do gustu (uwazam, ze te zasady moglyby byc ciekawsze), ale gratuluję Tobie i kumplom duzej wiedzy + refleksu :)
  • Odpowiedz
  • 2
@kris-90: Dzięki, szybciutko ogarnialiśmy odpowiedź przed pojawieniem się opcji wyboru i tylko czekałem na odpowiednią :D
Też bym trochę zmienił te zasady, żeby to bardziej udynamicznić np. nie dodawał tych wspomnianych wcześniej opcji wyboru, odpowiedź powinna być ze łba. Wtedy można by upakować więcej pytań :)
  • Odpowiedz
@Boski_Emil: a w ogole przygotowywaliscie sie jakos specjalnie do tego teleturnieju, czy bazujecie przede wszystkim na tym, co wiecie/pamietacie, a poszliscie spontanicznie i glownie dla zabawy?
  • Odpowiedz
  • 7
@kris-90: Ja nigdy nie podchodzę do tego lightowo, tam jest 40k do wygrania + bilety VIP na mecz z Portugalią w Lidzę Narodów, więc gra warta świeczki :D
Obejrzałem cykl dokumentalny o przeszłych edycjach Euro, poczytałem Wiki i wertowałem stronę UEFY, tam jest od groma statystyk, ciekawostek i rekordów.
Dodatkowo obejrzałem sobie wszystkie gole z poprzednich edycji, ale to akurat sama przyjemność :D Reszta Kumpli też sobie czytała co nieco,
  • Odpowiedz
@Boski_Emil: super podejscie :) szacunek! Powodzenia w finale, w sumie to juz nagrane i znasz wynik, ale domyslam sie, co bedzie, bo w polfinale byliscie mega mocni :)
  • Odpowiedz