Wpis z mikrobloga

@ehhhhh_: ja ksine z jego wysrywów "ciągle to samo, tylko emilian albo rysiek" jak jedyne o czym wypisuje to Oregano, majtki sexworkerki i redaktor S. Ja nie wierzę że ktoś może być tak głupi, że nie zauważa jak takim argumentem robi z siebie większego kretyna niż chciał zrobić z oponenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: wyskakuj z kwitu jakie IQ masz skoro tak się do tego odwołujesz. No chyba że wyniki wyszły niziutko i się wstydzisz pokazać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: to może zakładzik? 20k na blat, notariusz, wyskakuje z tego jakie mam wykształcenie i jak jest wyższe niż niepełne podstawowe to twoje 20k zostaje ze mną? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szybko edytowałeś jak wyszła propozycją zakładu, co? Strach ogarnął xD szczycisz się swoim nieprzeciętnym IQ - dawaj kwit. Możesz wszystkim zamknąć mordy, dlaczego tego nie zrobisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cl-sr: 20k to Ty widziałeś, jak w Eurobiznes grałeś, kup nowy plakat z "żoną" do piwnicy, jak masz coś grosików z maminego portfelika. I naucz się pisać, jak chcesz być traktowany poważnie.
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: XDDDDDD zbroja obsrana, psycha sitting. Skoro nie mam siana i wykształcenia to miałeś przecież EZ win. Mógłbyś się potem szczycić jak to dojeżdżasz antylatexowych "przegrywów", i machać kwitem że jestem twoim dłużnikiem. Obleciał jednak cykor, a te twoje próby ubliżania to tylko potwierdzenie że zabolało i próbujesz się desperacko bronić. Frustracja zaczyna wypływać od codziennego dostawania łomotu, co? Napisz do sexworkerki, może znoszone gacie ci wyśle na pocieszenie. (
  • Odpowiedz