Wpis z mikrobloga

  • 6
@WielkiPowrut88: jedyne co mnie jeszcze bawi to muminy, tutaj poziom abstrakcji jest tak wyśrubowany, że jeszcze mi się nie znudził xD
a i Maniek jest, co jest tak nudyny, że nawet zapomniałem o nim w poście wspomnieć xD
  • Odpowiedz
@harold97 łysy i klapek wypadli z obiegu, nikt nie robi skrótów, samej akcji też nie ma, sam też nie oglądam chyba że w sobotę rano bo wstaje wcześnie a inny spia.
Muminy są śmieszne przez swoją nieporadność i obraz Janusza za granicą, "look, cold, not hot a Ty mi sprzedajesz ciepłe"
  • Odpowiedz
@harold97: Tak, dlatego już dawno nie oglądam gniotów, a czytam streszczenia ludzi tutaj na tagu, jak widzę dalej robią gówno-gnioty powtarzalne schematy gniotów. Także nic nowego odkrywczego nie zobaczę. (chodzi o Klapka/Lucka)

Mańka to może parę razy zobaczyłem, ale jego poziom debilizmu poraża dlatego szkoda mego mózgu na oglądanie takiego debila.

Muminy - to typowe nieroby pasożyty co by psznie chciały żreć, #!$%@? robić i jakoś przewegetować do następnego meisiąca.
  • Odpowiedz
@-x_x-: jako lekarstwo na nudę w kambodżańskim uniwersum postanowił je urozmaicić i dodać siebie do niego, resztę pozostawiając bez zmian ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz