Wpis z mikrobloga

#polityka #bekazpisu a trzeba mieć nasrane w głowie by iść w taki upał pod Sejm w imię obrony torturowanego (xd) księdza od salcesonu i słuchać jak Kaczyński bełkocze likwidowaniu państwa przez Tuska xd
  • 7
  • Odpowiedz
  • 140
@szychun: jakbyś "pracował" sobie spokojnie w ssp, a potem zły tusk by Ci to odebrał, to też byś teraz tam stał w nadziei że coś się zmieni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 63
@Koziom nawet nie wiedziałem, że coś planowane było xD włączyłem tv a tam Kaczyński coś gada o wysłaniu Tuska w celu utworzenia terenu zamieszkiwania przez Polaków xD na początku myślałem, że udaru dostaje ale flagi zauważyłem i co chwilę ktoś coś się w tle drze xD
  • Odpowiedz
  • 0
@szychun oglądał byś jedyna słuszna telewizje pispublike, to byś wiedział. Byś również wiedział że inni więźniowie są torturowani, q już największą zbrodnią było zakuwanie w kajdanki! No kto to pomyślał, żeby w cywilizowanym kraju przestępców w kajdanki zakuwać!
  • Odpowiedz
  • 0
Tak samo jak ci od Jezusa co zebrał kasę i się rozmył.
Z fanatykami z każdej strony się nie dyskutuje

  • Odpowiedz
@szychun: To wygląda jakby tam przyszło z 500 osób. Biorąc pod uwagę że PiS ma prawie 200 posłów to nie udało im się nawet rodzin każdego z nich ściągnać?
  • Odpowiedz