Wpis z mikrobloga

O CO CHODZI Z PYPCIEM? - PEŁNA HISTORIA
Zanim napiszecie że zielonka to przeczytajcie z kogo robicie kolejnego "zadymiarza"

W okresie zdalnego nauczania i w momencie gdy wybijał się robalini jako bezbeczny podwiek przypadkiem odkryłem z grupą kilku innych podobnych dzieciaków niejakiego WOJCIECHA PYPCIA. Totalnie przypadkiem. Ktoś chyba podal jego numer do jakiegoś ogłoszenia by ludzie do niego dzwonili i typ dostawał o to #!$%@? xD
Typ jest komiczny. Filmy które można znaleźć na yt to jest 1% tego co on #!$%@?ł. Dorosły facet dzwonił po 100 razy (mój rekord to 350 nieodebranych połączeń w jedną noc z zastrzeżonego numeru) niczym jaca muranski jechał że będzie nas wywoził do burdelu, nasze matki będą zaruchane na śmierc a ojciec naliczony i wywieziony do Hamburga. Powołał się na chyba każdego gangstera z grupy pruszkowskiej bo tam prowadził treningi piłki nożnej

Wielokrotnie również powoływał się na wpływy w prokuraturze i trwało to dobre 2 lata bo jak o nim zapominaliśmy i swojego aspergera przerzucałem na co innego to dzwonił znowu i w pewnym momencie nawet mu życzenia na urodziny składałem a pypeć wręcz cieszył się z tych telefonów i może się z kimś tyrać a w jego głosie było czuć obsesję

W pewnym momencie któryś zjeb podesłał to robaliniemu który te swoje "śmieszne" telefony robi z #!$%@? od 14 letnich moderatorów których oszukuje na kasę pomysłów
Debil pokazał to na streamie i do pypcia zaczęło dzwonić masa losowych dzieci z tiktoka które pytały się go o to samo co przestało go bawić tylko #!$%@? i zablokował po prostu numer.
Jeden z debili który dowiedział się o pypciu od robaliniego poszedł do niego ma trening piłki nożnej cisnąć tego dziada przy dzieciach i prawie doszło do rękoczynów z czego zresztą mam nagranie.

W tym momencie jednak stało się coś co w sumie jest sednem tej historii o której miał powiedzieć wczoraj Jowko ale zablokował go kasjo - pypeć nagle zaczął do starej gwardii czyli tych których po prostu kojarzył sprzed ery dzieci z tiktoka pisać że będziemy zaruchani na śmierć w poprawczaku i opłacił grypsujących by nas gwałcili codziennie na inny sposób
Wysłał również FAKE pisma z prokuratury na adresy pozyskane od operatora

Każdy mial z tego bekę bo to jest jakiś papier zrobiony w Wordzie z pieczątką wklejoną z internetu
Jedyny który wkręcił się jak majty w dupe to robalini który dosłownie trząsł się z nerwów. Wasz nowy wychwalany zadymiarz prawie się poplakal i nie przesadzam mówiąc że 14 letni aspergerowcy musieli go uspokajać bo mu się trzęsły ręce jak przy tourecie. Debil #!$%@? kupił adwokata i mówił nam że musimy się dogadać z pypciem i chciał
iść z nim na ugodę sądową XD

Mam więcej brudów na tego debila ale nie dawałem ich jowko bo chciałem zobaczyć czy to czego się dowiedziałem to prawda i robalini jest nie do ruszenia bo chcą z niego zrobić nową gwiazdeczke i zadymiarza prime

https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,26169262,jeden-z-najbardziej-agresywnych-hejterow-w-polskim.html
#famemma
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Smoczuszka na młodego murana no to nie będę nic walił bez twardych dowodów a na grubasa zbiore w swoim czasie bo znowu będą pisać że zielonka wali bez dowodów

Ale napewno mieliście kreta tutaj ( ͡º ͜ʖ͡º) typ z jakąś historyczną postacią na profilowym
  • Odpowiedz