Wpis z mikrobloga

Bateria w moim zegarku zdycha i nagle 3 dni temu z wytrzymywania cały dzień, wymaga ładowania rano i wieczorem. Czyli przychodzi czas na zmianę. Tylko teraz, brać znowu Apple Watch, czy może coś innego?

W AW wkurza mnie częste ładowanie, nowy ledwo wytrzymywał mi 2 dni, szybko skróciło się to do 1 dnia, a teraz to już 2 razy dziennie. Dodatkowo prawie nie korzystam z jego możliwości, głównie do czego go używam to:
- sprawdzenie godziny (dziwne, nie?)
- informacja o przychodzących powiadomieniach (bo telefon mam wyciszony, to w zasadzie główne zastosowanie)
- szukanie zgubionego telefonu

I to jest zdecydowana większość tego, do czego go używam. Zmieniam czasami muzykę na spotify, odpalę Shazama, czy zapłacę nim w sklepie, ale to rzadkość.

A i wolałbym chyba coś raczej hybrydowego, z prawdziwymi wskazówkami, coś jak Withings Scanwatch.
Co byście wzięłi?


#applewatch #smartwatch #zegarki
  • 4
  • Odpowiedz
@zmarnowany_czas: Skoro masz zegarek apple to masz tez pewnie ich telefon. I to jest najwiekszy problem. Integracja apple z innymi srodowiskami praktycznie nie istnieje. Mam movoia 3 pro gps, ktory w swoim czasie byl top 1 w integracji i chociazby szukanie telefonu nie dziala, rozmowy przez zegarek tak samo.

Jak chcesz jakakolwiek integracje z telefonem to kup znowu najtaniszy apple watch.
  • Odpowiedz
@Proogramista: no właśnie kupiłem AW ze względu na integrację, ale jej aż tak bardzo nie używam. Aplikacji na zegarku nie mam poza domyślnymi, nie dzwonię przez niego, nie odpisuje przez niego na wiadomości. Służy mi jako zwykły zegarek, który również informuje mnie o powiadomieniach, które i tak ostatecznie odczytuję na telefonie.

Bardzo skłaniam się ku Withings Scanwatch 2. Nie zmienię na nim piosenki na Spotify czy nie zapłacę w parkomacie,
  • Odpowiedz