Wpis z mikrobloga

@jan-banas

Czy jeśli mnie to bawi to oznacza, że jestem partyjniakiem i PISowcem?


Jak się spojrzy na Twoją aktywność i częste bronienie Stanowskiego to można powiedzieć, że jesteś po prostu Mariuszem z Brighton, a nie od razu partyjniakiem i pisowcem XD
  • Odpowiedz
@jan-banas: mariuszki zachwalaly że to niezależny i obiektywny kanał i "dziennikarze" i reagowali okrzykami oburzenia jak ktoś mówił że to propagandziści jadący partyjnym przekazem. Jeżeli jesteś takim mariuszkiem to negujesz tę rzeczywistość
  • Odpowiedz
A co tu jest pisowską propagandą? Nie wolno śmiać się z Tuska? Czy o co chodzi? :) Śmianie się z Tuska = pisowiec? A śmianie się z Kaczora... peowiec?


@Thorrand: śmianie się i krytowanie Tuska w pisowskim stylu to tylko mała część ich stronniczości
  • Odpowiedz
@Thorrand: jak ktoś unika mówienia o aferach pisowców, broni pisowców i odgraża się że nie należy ich rozliczać i w zamian śmieje się z Tuska i na siłę szuka tematów zastępczych przykrywających afery PiSu to tylko potwierdza że jest pisowcem
  • Odpowiedz
@Gours: Jako że nie chce mi się jego oglądać, bo to poziom Dzikiego Trenera. Więc pytam z czystej ciekawości, co mówił o tej rejestracji drobiu? Linia Warchoła i fikołki że to wina Tuska, czy może choć tutaj przedstawił sprawę w miarę rzetelnie i mówił o pisiorach?
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: KZ od kogo jest uzależniony? Wszystkie dane mówią, że KZ nie jest finansowane przez siły polityczne czy światopoglądowe.

Więc tak, KZ jest niezależny finansowo.

Druga sprawa, nie istnieje coś takiego jak obiektywizm. Każdy z pracowników KZ ma swój pogląd na świat i mogą swobodnie go wyrażać, a nawet wchodzić ze sobą w polemikę. Patrz, Mazurek i Matczak, Stanowski i Marczak.
  • Odpowiedz