Wpis z mikrobloga

@szyderczy_szczur: Posiadanie przez różową PJ zwiększa prawdopodobieństwo, że jest ogarnięta (jak na kobietę), ale egzamin jest zbyt łatwy (największy problem, to ograniczenie do strefy, po której jeździ się do porzygania), żeby dawać tu znak równości, jaki postawiłeś.
  • Odpowiedz
@szyderczy_szczur: Trudniejszy nie znaczy trudny. A choćby w UK jest trudniejszy niż u nas. Gdzie indziej nie wiem, bo nie zdawałem. U nas jeździsz po tym placu, strefie; parkowanie, zawracanie i może powiedziałbym, że jest w miarę trudny po tych 30 godzinach, gdyby nie możliwość popełnienia jednego błędu przy większości zadań.
  • Odpowiedz
@szyderczy_szczur: Dwie dziewczyny mi naprawdę imponowały bo autentycznie czuły samochód i potrafiły konkretnie jeździć, lepiej niż 80% facetów jestem pewien.
Tak więc niektóre są naprawdę konkretne :)
  • Odpowiedz
@szyderczy_szczur: No to może te "mock test" są przesadzone, jak zresztą i u nas. Natomiast byłem właśnie przejechać się do wpłatomatu i wymusiła mi dupa na motocyklu (ubrana w "ochronne" zakolanówki!). Ogarnięta tak, że gdyby trafiła na jakiegoś melepetę klikającego w infotainment, to właśnie wyciągaliby jej na sorze drobinki asfaltu z dupy. Jeśli na tak prostej drodze jak Legnicka we Wrocławiu ma takie problemy, to wypadek z jej udziałem jest
  • Odpowiedz
No to może te "mock test" są przesadzone, jak zresztą i u nas. Natomiast byłem właśnie przejechać się do wpłatomatu i wymusiła mi dupa na motocyklu (ubrana w "ochronne" zakolanówki!). Ogarnięta tak, że gdyby trafiła na jakiegoś melepetę klikającego w infotainment, to właśnie wyciągaliby jej na sorze drobinki asfaltu z dupy. Jeśli na tak prostej drodze jak Legnicka we Wrocławiu ma takie problemy, to wypadek z jej udziałem jest chyba tylko kwestią
  • Odpowiedz
Dwie dziewczyny mi naprawdę imponowały bo autentycznie czuły samochód i potrafiły konkretnie jeździć, lepiej niż 80% facetów jestem pewien.

Tak więc niektóre są naprawdę konkretne :)


@Saeglopur: Takie wyjątki istnieją, istnieją nawet jednostki wybitne jak Sabine Schmitz, ale czego to dowodzi? Jak poszukasz, to znajdziesz kobiety zdolne obić mordę 80% facetom. O czymś ma to świadczyć? Poprosisz taką o przygotowanie jedzenia, to ci zrobi zupkę chińską w kubku, a w
  • Odpowiedz