Wpis z mikrobloga

#rosja #ukraina #wojna #konfederacja #polityka

"Partia będzie musiała wydać oficjalne oświadczenie, że odcina się od działań dezinformacyjnych P. Panasiuka"... "My zaoszczędzimy przesłuchań"... Czyżby to jednak nasze służby i prokuratura tak wystraszyły L. Sykulskiego?

Podpowiem tylko, iż dezinformacyjny charakter tez L. Sykulskiego i P. Panasiuka nie różnią się od siebie w aż takim zasadniczym stopniu, aby usunięcie P. Panasiuka mogło "uratować" lidera danego środowiska.


https://twitter.com/mic_marek/status/1805695161458213156
panzerfucker - #rosja #ukraina #wojna #konfederacja #polityka
"Partia będzie musiała ...

źródło: GQ8c9aPWsAAJ910

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@panzerfucker: Bzdura, Panasiuk musiał brać od ruskich pieniądze, przeciez za darmo nie kolportował tak tępych informacji na swoim twitterze. Widocznie Polacy zdobyli na to dowody. Sykulski widocznie nie brał kasy. On wierzy w te bzdury co Dugin opowiadał.
  • Odpowiedz
rzeciez za darmo nie kolportował tak tępych informacji na swoim twitterze.


@kjungst: Niekotrzy sa takimi debilami, że robia to za darmo i atencji co ma im dać zarobek z donejtów itp.
  • Odpowiedz
@Bollocks: trudno się nie zgodzić. Na samym początku inwazji myślałem że Sykulski jest zadaniowany na dobrego policjanta, ale jak się dowiedziałem, że koleś robił wywiady z córką Dugina, to prychłem.

Rozumiecie, koleś, elokwentny, elegancki itp. jedzie robić wywiady z propagandystą na temat teorii starcia cywilizacji europejskiej i rosyjskiej xDDDD W tym samym czasie na polskim youtubie, omawia sytuację pan, który znał wirchuszkę rosyjską-Jelcynowską i mówi, że takich jak Dugin to
  • Odpowiedz
  • 1
Do wojny przystępuje się na końcu po stronie zwycięzców


@kjungst: A co jeśli sytuacja się skomplikuje teoretycznie?
Jakieś to myślenie mam wrażenie takie naiwne i życzeniowe. Do wojny przystąpić na końcu? Po stronie zwycięzców?
A kto naiwny zgłosi się i dla nas zrobi to zwycięstwo ? Hiszpania czy nawet Niemcy które nie graniczą z Rosją jak my? Będą sobie dla nas umierać i zwyciężać? Jakoś nie wydaje mi się że
  • Odpowiedz
@panzerfucker:

Do wojny przystępuje się na końcu po stronie zwycięzców


Którego słowa w tym zdaniu nie zrozumiałeś? Napisałeś stek nic nie znaczących słów, w których żadne z nich nie spełnia warunków z mojego zdania. Jeśli wojna nie jest zwycięska, nie jest skończona itp. to się do niej nie przystępuje. Proste.
  • Odpowiedz
  • 1
Jeśli wojna nie jest zwycięska, nie jest skończona itp. to się do niej nie przystępuje. Proste.


@kjungst: Widać nie rozumiem tej logiki ale ja dużo rzeczy nie rozumiem. Właściwie to mi pasuje taka taktyka, powiemy wszystkim że póki wojna nie jest zwycięska to niech nas nie angażują, proste.
  • Odpowiedz