Wpis z mikrobloga

Ktoś poleci parking niedaleko stadionu? Mam żonę w ciąży i nie chce żeby musiała iść na nogach godzinę do silesi #podsiadlo #chorzow
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czajqa: Auchan na Zalezu, parkowałem około godzinę temu i było jeszcze sporo miejsc. 30 min z buta, ale podjedziesz tramwajem. bliżej pewnie płatne po 100 zł, jeśli uda się coś znaleźć
  • Odpowiedz
  • 0
@pieczarkowy a jak wygląda sprawa z tym parkingiem jutro czyli w niedzielę która jest nie handlowa? Czy parking jest ogólnodostępny i można na nim w taką niedzielę bez problemu parkować czy będzie zamknięty? Również nie jestem z tamtych okolic i nie mam pojęcia gdzie zaparkować jutro auto żeby się dostać na koncert na stadion. Z góry dzięki za pomoc.
  • Odpowiedz
@kainn: ogólnodostępny, nie było problemów z wyjazdem. korkowało się na DTS od okolicy Silesia City Center, ale sam wyjazd z parkingu był dość sprawny (jakoś 40 min po koncercie dotarliśmy do auta, idzie się tam około 30 min). cieszę się, że wybrałem to miejsce i drugi raz zrobiłbym to znów.

ja parkowałem około godz 16 i było sporo miejsc. myślę, że do godziny 18 można tam próbować (jeśli na Google
  • Odpowiedz
@czajqa: wjechalismy dzis do parkingu podziemnego Silesia Centre (ktory jest w weekendy darmowy) i po paru minutach znalezlismy miejsce. Stamtad 5 przystankow tramwajem (tu trzeba nastawic sie na ścisk). Wyszlismy z koncertu w trakcie ostatniej piosenki (Matylda) i poszliśmy na tramwaj, ktory sie w polowie drogi zepsul wiec ostatnie 2km poszlismy z buta i dotarlismy przed 1 do Silesii, Parking czynny do 1 w nocy. W niedziele funkcjonuje tam kino
  • Odpowiedz