Wpis z mikrobloga

@Icon_of_sin: Spałeś po barakach w pracy, zapierniczałeś na paletach aż w końcu wynająłeś mieszkanie. Chlejesz i ćpasz, cieszysz się ze zwykłego obiadu i wstawiasz go na internety żeby się pochwalić. Jesteś tylko imigrantem, którego nikt miejscowy nie uważa za równego sobie. Faktycznie radzisz sobie świetnie.
Faktycznie standuper to dobry zawód dla ciebie, wystarczy, że opowiesz jak sobie radzisz za granicą, śmiechom nie będzie końca.
  • Odpowiedz
  • 0
@kidi1: i ja mam tego swiadomość natomiast ty nie że jesteś karaluchem w "swoim kraju" xD xD xD na osłode włącz sobie dokument o husarii lub jak reprezentacja strzela honorowego gola na pożegnani z turniejem ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Icon_of_sin Ty nawet samochodu nie masz robaczku. Po agencjach pracy się szlajasz bo sam nic nie potrafisz.
"Dej mi pracę, proszę panie Holender dej mi pracę. Za 2K Euro zrobię wszystko". Taki Twój obraz robaczku.
  • Odpowiedz
  • 0
@kidi1: wieczorami zbierasz całą rodzine i sąsiadów i zaczynasz im czytać moje wpisy i kometarze aby im się lepiej spało i aby czegoś się nauczyli, robisz notatki starasz sie naśladować i być taki jak ja... xD
  • Odpowiedz