Wpis z mikrobloga

kurde kiedys pisalem teksty tera nie mam weny, zbyt duzo do roboty ehhhh, czytac tezz ostatnio nie czytam jakoms filozofie lekkom moze by przeczytal czy cos albo samemu pouprawial jakies chuopskorozumizmy...
  • 18
  • Odpowiedz
  • 2
@List0pad: No wlasnie nie, kiedys pisalem lirycznie i po angielsku sporo (chyba nawet z przewaga) po polsku to raczej krotkie abstrakcyjne teksty ale chyba nic wartego pokazywania
  • Odpowiedz
  • 0
@Marek_Tempe: chuopie ile tego jest... ja tego nie przeczytam, chyba ze ty zrobisz a ja #!$%@? scenariusz swoimi koncecpjami jak jakas woke cenzorka z netflixa( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@WenerowaAngela: za dużo osob do dziekowania, jakby ktos podrzucil cos od siebie by mnie zmotywowac to bym nie mogl zaprzestac sie dziekowac, zawsze latwiej mi sie tworzy jak juz cos mam niz samemu z mojej prozni wyciagac, eh wybralo sie zycie solisty to sie ma
  • Odpowiedz
  • 0
@WenerowaAngela: ale jakby wziac tekst jako placeholder sprobowac cos sklecic muzycznie pod ten szkielet a potem napisac swoje wypociny i zrobic zeby to bylo takie proste jak w glowie sie wydaje, obrazy tak mozna malowac a muzyke ciezko tak redukowac
  • Odpowiedz