Wpis z mikrobloga

Zapowiedzi nowych animacji CN.
- anime Scooby Doo (serial o Kudłatym i Scoobym, ale zamiast Freda, Daphne i Velmy jest murzin, różowowłosa alternatywka i shiba inu)
- dwa spin-offy i film Adventure Time
- reboot Gumballa i film
- reboot Regular Show
- przedszkolna wersja Domu dla zmyślonych przyjaciół pani Foster (znowu, kolejny spin-off tego typu po Total Dramarama i We Baby Bears)

Ogólnie ciekawie wygląda nowy Scooby Doo, w końcu po odmóżdżającym „Be Cool”, „Guess who” który był 1:1 kopią pierwszej generacji i obrzydliwej Velmie, zapowiada się jakaś ciekawa iteracja tej serii.

Fajnie że do Regular Show wraca oryginalny twórca, chociaż ja bym chyba jednak wolał żeby przywrócili Close Enough które Zaslav chamsko usunął z Maxa zaraz po wypuszczeniu 3 sezonu, bo było to jednak coś świeżego a RS już dość dużo odcinków miało. Nieważne, mam nadzieję ze nowe Regular Show będzie wypuszczone na Maxie, bo jeśli to będzie wypuszczone na CN będzie mocno ocenzurowane - współczesny CN jest dużo bardziej family-friendly niż 10 lat temu. Oryginał był dość odważny jak na kreskówkę „dla dzieci”, a w USA stare odcinki już chyba nawet lecą na Adult Swim, także mam nadzieję że nowy RS też nie będzie podlegał pod cenzurę CN, a najlepiej jakby to wrzucili z kategorią TV-14 specjalnie dla widzów którzy się na tym wychowywali.

Zobaczymy, jestem ciekawy co z wyjdzie z tego odgrzewania dawnych kotletów. Może fuzja Warnera z Discovery się jednak dobrze skończy dla CN.

https://tvline.com/lists/adventure-time-movie-scooby-doo-anime-regular-show-reboot-photos/adventure-time-movie/

#cartoonnetwork #kreskowki #animacje #scoobydoo #zwyczajnyserial #regularshow #adventuretime #poranaprzygode #gumball #anime #max #hbomax
sznioo - Zapowiedzi nowych animacji CN.
- anime Scooby Doo (serial o Kudłatym i Scoob...

źródło: C4D10B8B-3D91-4116-976F-38D7266A5D1B

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz