Wpis z mikrobloga

kolega zapomniał o poprzednim rządzie? Koalicja, po której trzeba się ukrywać na Węgrzech czy we Włoszech jest dużo bardziej memiczna, niż przygłupy z lewicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau: tam tylko Gowin straszył wyjściem z koalicji a ci ciągle farmazony odwalają
  • Odpowiedz
Giertych kluczem do władzy


@WeunianyTrampek: obciachem władzy, wtedy dwa lata wytrzymali a tu już trzeszczy od początku, poza tym Giertych wspierał KO od 2015 roku a dopiero po 8 latach dopchali się do żłoba i to z problemami
  • Odpowiedz
@rudi-meyer: to amatorka jest w porównaniu z tym co jest teraz


@Kaczypawlak: Po czym wnosisz? Bo ja za tej koalicji nie widziałem by szef służb robił prowokacje by uwalić wicepremiera, który później z wdzięczności aż popełnił magika.
  • Odpowiedz
Po czym wnosisz? Bo ja za tej koalicji nie widziałem by szef służb robił prowokacje by uwalić wicepremiera, który później z wdzięczności aż popełnił magika.


@rudi-meyer: po odklejeniu obecnych koalicjantów, co chwila jakieś awantury, nawet już przed powołaniem rządu był przypał z ustawą wiatrakową.
  • Odpowiedz
To jest twoja ocena. Samobójstwo koalicyjnej partii to fakt.


@rudi-meyer: realnie to obecna ekipa praktycznie nic nie ogarnia, takie ma poparcie społeczne i swoje minionki z którymi nic nie mogą realnie zrobić poza obsadą stanowisk publicznych i w spółkach skarbu państwa, ale to każdy debil umie.
  • Odpowiedz
Wygrana trzech wyborach z rzędu świadczy że jednak Polacy mają inne zdanie niż ty.


@rudi-meyer: poparcie ledwo 40%, wychodzi, że 60% ich nie chce¯\(ツ)/¯ rząd koalicyjny i to słaby, pośladków nie urywa propaganda twoja
  • Odpowiedz