Wpis z mikrobloga

Bawią mnie te wasze analizy wyników wyborów, to myślenie że ktoś ma więcej głosów bo ludzie obserwują politykę. Prawda jest taka że typowy polak nie interesuje się polityką i polega na strzępkach informacji.

Pis jest dobry, bo daje pieniądze, noi nie jest to ten zły tusk.
Pis jest zły, bo podnoszą podatki i wspierają kościół.
Po jest dobre, bo są bardziej europejscy, inteligentni i wgl odstają od motłochu.
Po jest złe, bo tusk kłamię a unia wprowadza głupie pomysły.
Konfederacja jest dobra, bo braun odpalił gaśnice a metzen tak mądrze gada na filmach (zdaniem widza).
Konfederacja jest zła, bo braun odpalił gaśnicę a metzen tak głupio gada na filmach (zdaniem widza)
Z tymi lewicowymi partiami jest w sumie tak samo jak z konfederacją to się nie będę powtarzał.
Trzecia droga jest dobra, bo to powiew świeżości i takiej nowoczesności.
Trzecia droga jest zła, bo to chorągiewki na wietrze a hołownia jest prezenterem telewizyjnym.

I tak to się kręci, ludzie nie wiedzą na co głosują. Mamy dzień po wyborach i okazuje się że wielu głosowało na pis bo nie chcą wpuszczania imigrantów, ale dokładnie nikt nie sprawdził ¯\(ツ)/¯

#wybory
  • 3
  • Odpowiedz
@K-S-: Masz racje, ale nie mozna oczekiwac tez od kazdego czlowieka zeby spedzal godziny dziennie na analize wszystkich wydarzen, czytanie programow partii, debat itd. Wiekszosc ludzi jest na tyle zabiegana, ze jest zdana tylko na szczatkowa informacje badz glosuje z polecenia znajomych/autorytetu.
  • Odpowiedz
@K-S-: najlepsza była dziś analiza na mirko, że niby młodzi pokazali faka trzeciej drodze przez te kredyty 0%, o których poza naszą bańką malo kto wie xD
  • Odpowiedz
@K-S-: A mi się wydaje, że na te wybory poszli tylko najtwardsi fanatycy swoich sympatii politycznych i mam wrażenie graniczące z pewnością, że dobrze wiedzą, kto co uważa i jakie ma postulaty. Wysyp pikników to miałeś w październiku na Jagodnie i tym podobnych. Wczoraj byli zajęci grillowaniem ze znajomymi.
  • Odpowiedz