Wpis z mikrobloga

Yhm czyli jak nie spełniasz norrmy euro ileś autem nie wjedziesz a elektrownia będzie sobie kopcić i zostawiać wiekszy syf niż kopcacy 20 letni passat który jakiś czas kopci a nie cały czas jak ekektrownia i tak eko komuch wleci i nie będzie widział nic w tym złego. Do sct może i dużo osób nie wjedzie za to syfiaste powietrze będzie dalej #krakow
Lardor - Yhm czyli jak nie spełniasz norrmy euro ileś autem nie wjedziesz a elektrown...

źródło: temp_file4734877423321509211

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Lardor jest i komunikat

Magistrat zapewnia, że powodem nie jest awaria, a procesy związane z przedmuchiwaniem pary wtórnej kotła. Dodaje też, że czarny dym może pojawiać się do poniedziałku.

Ma to związek z zakończeniem remontu w zakładzie w Czyżynach.


https://www.radiokrakow.pl/aktualnosci/krakow/mieszkancy-krakowa-zaniepokojeni-czarnymi-klebami-dymu-z-komina-elektrocieplowni-w-legu-to-nie-awaria/

Dziwna ta para xD
Raczej czyszczenie komina z syfu

I czemu magistrat informuje, a nie spółka PGE?
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@zielony_goblin weź przestań mi mówić jak mam żyć nie zmieniam i wjadę do sct mam kilka samochodów i wszystkie do sct wjadą walczę o wolność inynch i przestań ludziom mówić jak mają żyć wieśniaku
  • Odpowiedz
@Lardor: Nie ma sensu szukać logiki w #!$%@? eko-komuchów. Całe to SCT to przecież żadna walka o czyste powietrze i tylko tumany myśla, że to ma związek z jakąkolwiek ekologią. Dzisiaj ekologia to dobry biznes.
  • Odpowiedz