Wpis z mikrobloga

@NicolasLatifi: Chyba coś nie działa "CZARNO LISTA", skoro ja tam jestem (byłem), a teraz w magiczny sposób mogę odpisać - Ciebie wczoraj ktoś ładnie podsumował, że Ty wszystko na pokaz robisz właśnie, aby broń Boże nie zostać posądzonym o lateksiarstwo. POgarda dla ludzi chorągiewek z mojej strony, tyle mogę powiedzieć.
CzikaKiri - @NicolasLatifi: Chyba coś nie działa "CZARNO LISTA", skoro ja tam jestem ...

źródło: FGFDFGDG

Pobierz
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@NicolasLatifi: Mnie tylko zastanawia jedna rzecz Panie Nicolasie jest Pan człowiekiem uczciwym, rzetelnym i tak dalej na tym tagu a dlaczego Pan pozwalasz na to żeby wychodki gorszego sortu w ogóle cokolwiek szczekały pod Pana postami - niech piszą sami ze sobą - jest czarnolista i blok na pisanie pod postami i essa
  • Odpowiedz
Mnie tylko zastanawia jedna rzecz Panie Nicolasie jest Pan człowiekiem uczciwym, rzetelnym i tak dalej na tym tagu a dlaczego Pan pozwalasz na to żeby wychodki gorszego sortu w ogóle cokolwiek szczekały pod Pana postami - niech piszą sami ze sobą - jest czarnolista i blok na pisanie pod postami i essa


@kaoen9: już tłumaczę. Otóż jako człowiek okuratny, uczciwy i tak dalej i tak dalej nieco na wyrost naiwnie traktuję
  • Odpowiedz