Wpis z mikrobloga

@LicentAbsolweum: afera to jest plot zbudowany przez pisiorów który nie spełnia podstawowej funkcji czyli odgradzania.
Afera to jest pisowski prokurator ścigający żołnierzy za oddanie strzałów ostrzegawczych.

Ale zleci się stado idiotów, którzy próbują przykryć te prawdziwe afery nagonką na ckliwy film, którego nawet nie oglądali. No musicie się bardziej postarać.
  • Odpowiedz
Afera to jest pisowski prokurator ścigający żołnierzy za oddanie strzałów ostrzegawczych.


@marcaj:

Płacą Ci za te kłamstwa czy tak w czynie społecznym? :)
Manipulacja z płotem to również ciekawy fikołek.

Nie pamiętam, żeby w 2021 r. wykopki pisały, że zapora jest za mała / za słaba / za niska. Politycy też tego nie pisali.

Wprost przeciwnie. Oczywiście Ty pewnie też tak pisałeś. Nie będę tego szukał, bo zanim dotarłbym do tych
  • Odpowiedz
Nie pamiętam, żeby w 2021 r. wykopki pisały, że zapora jest za mała / za słaba / za niska. Politycy też tego nie pisali


@Thorrand: no to chyba TVP oglądałeś tylko:

To jest rozwiązanie, które nikogo z pewnością nie powstrzyma, ale być może poprawi komuś samopoczucie, wydając jednak znaczną sumę pieniędzy – uważa były dowódca jednostki specjalnej Grom generał Roman Polko.

Artykuł z 25.08.2021.

Płacą Ci za te kłamstwa czy tak
marcaj - >Nie pamiętam, żeby w 2021 r. wykopki pisały, że zapora jest za mała / za sł...

źródło: IMG_20240608_180956

Pobierz
  • Odpowiedz
Co jest kłamstwem? Że prokurator Janeczek jest z nadania PiSu czy że nadzorował śledztwo w sprawie oskarżonych żołnierzy? Bo nie wiem na co ci przedstawiać dowody głąbie.


@marcaj:

Nie nadzorował śledztwa :) Podpisał jedynie zgodę na nadzór pośredni przez innego prokuratora. Ale moim zdaniem mimo to go nie tłumaczy. Trzeba być skończoną #!$%@?ą i #!$%@?, żeby mając wiedzę o tym wydarzeniu zatajać i bezczelnie prowadzić śledztwa...
NO ALBO powoływać innych prokuratorów
Thorrand - >Co jest kłamstwem? Że prokurator Janeczek jest z nadania PiSu czy że nadz...

źródło: dladebilazwykopu

Pobierz
  • Odpowiedz
@marcaj:

Ale skoro gazeta wyborcza, lewica i Tusk troszczyłli się w 2022 i 23 r. o szczelność tej zapory, to przypominam, że od WYDANIA DECYZJI do postawienia zapory minęło za PiSu 6 miesięcy xD

Czyli Tusk ma / miał od 15 października czy grudnia podobny czas na jego uszczelnienie. Możesz mi napisać jak idzie to uszczelnianie? Na jakim jest etapie? :)))))))))))
  • Odpowiedz
i co, udało się? xD Marny troll, 2/10 bo odpisałem


@marcaj:

Nie wiem. Tusk uważa, że się udało, skoro od 6 miesięcy jej nie rozbudował / uszczelnił / nie zniszczył ;)
Próbuj dalej smrodzić. Jutro wybory i widzimy się o 21:00. Chcę zobaczyć Twoje stęki :D Mam nadzieję, że widok będzie rozkoszny.
  • Odpowiedz