Wpis z mikrobloga

@ZnajomyTwojejZony: w sumie dzisiaj to najczęsciej widać zdjęcie Holland umazane krwią wstawiane przez oszołomów, ze dwa posty na mikroblogu o lewaczkach piszących coś o śmierci żołnierza i tona niepolitycznego kontentu. Jest jeszcze główna, ale co się na niej znajduje to oboje wiemy.

Na jakimś konkretnym tagu sie doszukałeś tej ofensywy trollkont?
  • Odpowiedz
@ZnajomyTwojejZony: No poscrollowałem i nic takiego nie widzę. Uderzyło mnie za to, że znowu jakiś konfiarz neguje, że Anna Bazhutova (streamerka) została skazana za negowanie inwazji na Ukrainę. Bo to fake newsy i takie tanie manipulacje powinny najbardziej boleć, nie to, że ktoś skrytykuje telewizję Republikę (tuż obok jest krytyka Hołowni i nikt się o to nie spłakał).
  • Odpowiedz
@ZnajomyTwojejZony: Bo serio tego jest niewiele, na tagu #polityka w ciągu ostatniej godziny 3 wpisy atakują koalicję rządzącą, 1 PiS, dwa są o ciszy wyborczej, jeden o kanale zero. Do tego wpisów mało. Nie wiem skąd ci się wzięło coś o botach, ale dzisiaj jest cholernie spokojnie, cisza wyborcza, nawet niekoniecznie łamana jakoś na tym wykopie, bo cisza wyborcza nie zakłada nie mówienia o polityce w ogóle xD
  • Odpowiedz