Wpis z mikrobloga

czemu #przegryw to skończeni desperaci seksualni którzy uzurpowali sobie prawo do bycia meritum tego tagu, a zwyczajni ludzie, którym sperma nie zalewa głowy są na tym tagu dyskryminowani i wykluczani przez tych spermiarzy
  • 9
  • Odpowiedz
@kotcafe: bo zwyczajni ludzie nie są przegrywami? ;p przegryw to stan umysłu, gdzie wmawiasz sobie, że winnym twoich niepowodzeń jest urodzenie, DNA, kobiety, bogi wszelakie etc. tylko nie ty, przez co nigdy do niczego nie dojdziesz.

Po co chciałbyś być w takim tagu? pośmiać się można, ale to normalne że zaleje cię hejt za śmianie się z nich a poza tym nic, tak samo jakbyś chciał komuś doradzić jak stać
  • Odpowiedz
@voldi:

przegryw to stan umysłu, gdzie wmawiasz sobie, że winnym twoich niepowodzeń jest urodzenie, DNA, kobiety, bogi wszelakie etc. tylko nie ty


Oczywiscie a autyzmy choroby nieatrakcyjnosc nie istnieja to tylko te przegrywki se wymyslily a ja wam mowie moj kumel jest 0/10 i ma 140cm wzrostu a robi modelki XDDD
2024 a chlop nadal probuje ludziom wpoic syndrom sprawiedliwego swiata ze smiechu sie poszczam zaraz
  • Odpowiedz
Oczywiscie a autyzmy choroby nieatrakcyjnosc nie istnieja to tylko te przegrywki se wymyslily a ja wam mowie moj kumel jest 0/10 i ma 140cm wzrostu a robi modelki XDDD


@DzikiWonsz221: Jaka część ludzi z tego tagu ma autyzm lub inne choroby wpływające na atrakcyjność? 1%? myślę, że o wiele mniej ale stawiam na 1, co najwyżej nadwaga może być taką chorobą ale wybacz to jest na własne życzenie a nie wrodzone.
To samo 140 cm, toż to każeł, ile tu takich jest, bo 163 to niski ale jak najbardziej znajdują sobie partnerki tacy, ale mówisz o 140...no ilu? bo ogólnie karłów jest mega niewiele a to jest choroba, karłowatość... wybacz pierdzielisz.
Ludzi z tymi chorobami w całym kraju jest mniej niż przegrywów na wykopie
  • Odpowiedz
@voldi:

Jaka część ludzi z tego tagu ma autyzm lub inne choroby wpływające na atrakcyjność? 1%?

Zdefiniuj "choroby wpływające na atrakcyjność" ja np mam cofniety podbrodek w obrazku masz przyklad choroba to nie jest ale na atrakcyjnosc wplywa wiec zaliczam sie do tego procenta czy nie? Czy jak ktos ma leniwe oczy to go mozna do tego zaliczyc? czy jak ktos ma mase blizn potradzikowych to tez sie zalicza czy nie?

Świat nie jest sprawiedliwy xd wy byście chcieli, przegrywy to męska odmiana feministki, którzy chcą babe z przydziału, ale nie byle jaką, modelkę z wielkimi balonami, która z natury będzie uległa i będzie rozkładać nogi bez wymagań, bez dawania niczego i
DzikiWonsz221 - @voldi: 
Jaka część ludzi z tego tagu ma autyzm lub inne choroby wpły...

źródło: bcb62b387a47518a1dd8b0cdd582fea2

Pobierz
  • Odpowiedz
@DzikiWonsz221: No i sugerujesz, że gość na tym zdjęciu z lewej nie znajdzie dziewczyny? xd serio?
Toż to normlane i tacy normlanie są ojcami, popatrz na ludzi z dziećmi w parku ;)

Tylko nie wyjezdzaj mi tu z kolesiami 190cm i jedynie 6/10

No 190 to zazwyczaj już brzydkie dryblasy się zaczynają, ogolenie ludzie ze 190 mają duży problem, bo żeby dobrze wyglądać potrzebują sporo siłki i białka inaczej wyglądają jak strachy na
  • Odpowiedz
@voldi:

No i sugerujesz, że gość na tym zdjęciu z lewej nie znajdzie dziewczyny? xd serio?

Jak najbardziej bedzie mial spore problemy ze znalezieniem no chyba ze twoj standard to moze miec i 200kg a twoja rada to po prostu czekaj do 40 mordo i znajdziesz odpowiednia desperatke albo typiare co chce sie ustatkowac

Toż to normlane i tacy normlanie są ojcami, popatrz na ludzi z dziećmi w
DzikiWonsz221 - @voldi: 
No i sugerujesz, że gość na tym zdjęciu z lewej nie znajdzie...

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz
Swoimi dziecmi czy po kims? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ty chyba zapominasz ze wiekszosc tagu nie jest w wieku takim ze mysla o dzieciach czy samotnych matkach jako targecie bo juz wyboru nie maja


Na wygląd ojców... ty nawet nie potrafisz przeczytać co do ciebie napisałem...na wygląd ojców a nie polój na matki z dziećmi, chociaż tak, jak ktoś jest przegrywem to niestety powinien się zadowolić i tym, jest łątwiej.

No poki co z dzialania to tlumaczysz
  • Odpowiedz