Wpis z mikrobloga

Co mówiłeś? Że dzisiejsze feminoidy chcą potomstwa jedynie z alvaro z krajów romańskich, Arabami, Turkami, paajetami oraz z królami sawanny, a Polaka traktują tylko i wyłącznie jako potencjalny betabankomat? Dziwne, nigdy się z tym nie spotkałem. Może jakbyś spróbował zainstalować tindera to przekonałbyś się, że jest masa chętnych dziewczyn. Ostatnio jak byłem u rodziców na wsi w Koziej Wólce i ustawiłem większe zakresy na tinderze to kilka dziewczyn specjalnie z Warszawy do mnie przyjechało i nie przeszkadzało im, że bez luksusów spędziliśmy czas na sianie w szopie. Jedna mimo że przeprowadziła się do Londynu to i tak raz miesiącu wraca samolotem do Polski tylko po to żeby mnie zobaczyć i wpaść do mnie na Netflix&Chill, a jestem 100% Polakiem, więc coś ci się musiało pomylić z tymi murzynami. A betabanomat ze mnie słaby, bo dużo wydaję i wiecznie nie mam kasy przez to muszą ciągle od dziewczyn pieniądze pożyczać. Musisz odstawić toksyczny content z internetu i nawiązać kontakt z prawdziwymi dziewczynami
#blackpill #przegryw
Bananek2 - Co mówiłeś? Że dzisiejsze feminoidy chcą potomstwa jedynie z alvaro z kraj...

źródło: oskar2

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz